Czołgi z Warhammera 40,000 szturmują pole bitwy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xD

Więcej malowanego gówna.. GJ WG jak w parę lat z gry zawierającej w większości historyczne pojazdy oraz projekty zrobiliście gówno z oczoyebnymi malowaniami i wymysłami znalezionymi w “sikret” kiblu na rolce papieru toaletowego.

QUQU

Czekam teraz na Defendery w wersjach Teletubbies oraz na E-25 a la Pokemon-Go. Oraz oczywiscie na efekty reklam podprogowych wyswietlanych w garazu. Coming Soon ….

Oszaleli

Co za gówno!
Po pierwsze i mniej ważne: skórka! tylko do bdra!! która kazdy sobie moze wyłączyć!!! za 40zl Lol. Gdyby chociaż to był czołg premium… Za 30zl bez zniżek sa czolgi prem do kupienia… Lepsze szkolenie, wiecej kasy…
2. Kv-2 jako premium? Brawo. Zepsute działo które może ściągnąć czołgi z tego samego poziomu na raz. Teraz będzie można zarabiać nim kredyty. Mam nadzieję że ludzie się na to nie rzucą bo inaczej będzie ich sporo na randomach. Nie widzę walki w mieście czy w innych tunelowych mapach gdzie u przeciwnika sa 3 takie czołgi. Jeszcze skurczybyki dali braterstwo jako zerowy perk żeby bardziej zachęcić do wydania kasy.

Anonimowo

Ktoś wie kiedy będzie Centurion 5/1 Raac?

Mich_

Pytanie za 100 punktów – da się to wyłączyć?

Ja

tak, da się – wyłącz niehistoryczne camo w opcjach.

Qrdupel

O K…A!!!