Pz. Kpfw. IV Schmalturm w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Czołg ma poniżej 10 koni na tone, zakupiłem go bo mimo wszystko jest dosyć rzadkim pojazdem, kto by go chciał kupić :v i w sytuacjach kiedy możemy posnajpić a przeciwnicy mają niskopoziomowe działa gra się dosyć przyjemnie na wieże. Jest to znacznie wolniejszy, mniej sytuacyjny Pudel z dokładnie tym samym działem tylko celność się różni, na 100% załodze bez braterstwa 0.3 celność na pz 4 a na pudlu 0.33. nad pudlem ma chyba tylko przewagę pancerza wieży oraz celności co chyba nie jest najbardziej worth it wymianą. Nie mniej jednak pojazdem można się nieco zabawić jeśli wiatry w bitwie dobrze powieją

karakan

ten czolg jest swietny!!! jak widze go w druzynie przeciwnej to juz wiem ze bede mial mnimum pareset zadanego dmg;)

kuc_krula

Czołg tylko dla kolekcjonerów i masochistów. Panther/M10 ma identyczne parametry działa (celność, stabilizacja), większą szybkostrzelność, MM +1, 1300 HP, silnik 700 KM, a ze zniżką -30% kosztuje 4025 golda (ok. 60 zł).

DGN

Kupiłem dawno, dawno temu w przecenie 50%.
Czy coś ten “czouk” jest wart? Jest. Z trzyperkową załogą. On nie służy do szkolenia załogi. On potrzebuje wyszkolonej i to dobrze. A jak taką ma, to radości z zabawy potrafi dać dość dużo. Tyle że to zabawka dla graczy lubiących czołgi WOLNE. Bardzo “niemobilne”. Gracze z poszczepionkowym ADHD powinni trzymać się od niego z daleka.

Anonimowo

dajcie Skorpiona G -.-“

Anonimowo

Byl niedawno

Pulkownik

Warta to premia?
Ktoś ma i coś może powiedzieć? Będę wdzięczny.

Anonimowo

Czołg przeciętny. Jedyne jego zalety to fajny pancerz wieży (który sprawdza się tylko jeśli jesteśmy na topce) i działo. Reszta sprawia, że nie jest przyjemny w grze – zwłaszcza tragiczna mobilność. Jeśli już interesują Cię te tiery to od siebie mogę polecić Cromwell’a B lub dostępnego w grze T-34-85M (premium radziecki warty kupna gdy będzie zniżka na te tiery).

Gramy dla rozrywki i zabawy

Potwierdzam, mam T-34-85-M i jest zabawa, nie wiem jak Cromwell (jego też dużo ludzi poleca).
Ten niemiaszek jeśli jest naprawdę tak mało mobilny jak mówią to nie nadaje się zbytnio do zabawy.

xD

mam i nie polecam.. obecnie jest tylko darmowym workiem HP. Brak pancerza i mobilności, działo nie jest złe ale to i tak nie rekompensuje wad.

Xandrass

Omijaj pojazd z daleka. O ile do połowy patchy z serii 9.xx rzucało go na swój tier ew. tier wyżej to obecnie najczęściej zagrasz z VIII.
Mobilność przeciętna, obrót wieży poniżej przeciętnej, zasięg widzenia kiepski. Z racji wielkości i przeróbce LT nie ma dużych szans na grę z ukrycia.