Mała aktualizacja 16 maja

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

18 komentarzy
Defender Team Pro

31 czerwca mają, na 12 godzin, rzucić do sklepu DEFENDERA (Object 252 U)!!! w 3 różnych ofertach, szykujcie wolne miejsca w garażu!
Ps: oferta tylko dla posiadaczy konta premium!

Tak... Albo nie.

WOW!
JUŻ MNIE RWIE XD!
Uważajcie, bo jeszcze ktoś uwierzy XD.

QUQU

Czity graja, MM nadal obloznie chory, RNG „rzondzi” a na X-tkach dalej cale stada botow – czyli jak zwykle aktualizacja nie wnoszaca absolutnie nic.

Brejdak

Zainstaluj sobie grę na dysk SSD tak jak ja zrobiłem i na Detalach ULTRA wczytuje sie momentalnie 🙂

Maruś

A czas oczekiwania 20sek na czołg nadal nie skrócony :/

Vincent

Ja dostalem ostatnio penetracje na lowe od isa M w dzialo… Mialem dziure w dziale i ucieklo mi 440hp

xD

To jest ciekawe… ja też od jakiegoś czasu dostaje dmg w działo nawet od trafień w bok armaty.. kiedyś wchodziło to za 0 a obecnie łyka dmg

yć z tąd

no a czemu nie naprawią błędu ze strzelaniem w działa/cele w FL.. ja dalej muszę trzymać ppm odjechać celownikiem widoku za kontury i wtedy strzelać dopiero…

Ricoszet

to wylacz te mody lol

yć z tąd

lol co mam wyłączyć? monitor?

Siema. Kto PL?

MODY

yć z tąd

ty chory czy jak?? żadnych modów ni mam.

TreleMorele

To można było zdobyć odznakę Asa pancernego na niedostępnym w grze czołgu? Jak?

TreleMorele

Tak, wiem, że jest na rosyjskim i amerykańskim serwerze…

Tomek.Z

Będzie ten Chrysler GF, lub może jeszcze lepie zwykły, w sklepie premium, czy nie i ewentualnie kiedy jeśli można.

sgbsgsdfhgsgh

W weekend 32 maja. Pewne info!

jaa

bo bez nie potrafisz nic ugrać?