Linia frontu. Droga do zwycięstwa. Przegląd

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
facet

Super tryb

Tomek.Z

Również otrzymałem T32 FL i T-44 FL, z opisu wynika, że to czołgi nie specjalne, tylko PREMIUM, zarabiające jak PREMIUM, czy to tak każdy i niepotrzebnie się jaram, czy to jakaś podpucha, o co chodzi, założyłem dosył, wentę, i skupiaczkę, kammo się nie da, załogę można przenosić, ale do bitwy wejść się nie da, czy to czołgi na ten nowy tryb i potem zabiorą ????

DGN

Po zakończeniu rozgrywek w tym trybie czołgi zabiorą. I nie są to czołgi premium w sensie, że mają zarobki i szkolenie załogi jak prawdziwe premium. Możesz jedynie wsadzić na te wypożyczone dobrze wyszkolone załogi ze swoich innych czołgów tej samej klasy bez kary do współczynników.
Te załogi, które WG dodało wraz z tymi wypożyczonymi czołgami po skończeniu tych rozgrywek zostaną. Będą miały przeszkolenie na na czołgi pierwszego tieru, odpowiednio: radzieckie i murykańskie.

Tomek.Z

Hej, specjalnie sprawdzałem opis w badaniach i pisze wyraźnie ,,więcej kredytów z każdej bitwy”. Zwróć uwagę, że inny jest opis przy pojazdach tzw. nagrodach, mam rozumieć, że to błąd ? Sam sprawdzę to jutro bo dziś chcę wykorzystać x3, pozdrawiam 🙂

zxc

witam. mam głupie pytanie. wszedłem do gry i dostałem nagrodę za wykonanie misji – czołg t32 fl razem z załogą wyszkoloną na 100%. ktoś coś wie ocb? nie to, zebym plakal. tylko zdziwko zaliczylem.

sokol

Nie obejrzales filmiku, ba nie przeczytales nawet komentarzy tutaj. Jak mozna byc tak bezczelnie leniwy? Dramat…

yairobe

Sorki za offtop. O co chodzi dzisiaj dostałem 2 czołgi premium t-44 FL i t32 FL?

Blaszany

FL to skrót od Front Line. Zapewne maszyny wypożyczone na event. Ciesz się z – prawdopodobnie – darmowych 100% załogantów, bo same czołgi zapewne znikną po zakończeniu eventu.

Hornet

Fajny tryb. Wreszcie 8ki będą graly przeciwko 8ką. Dla mnie spoko. Program premkami i pożądania kasiory 🙂

Vroo

Ciekawe jak będzie z rozumieniem tego przez graczy. Z głupim “szturmem” jest problem, a co dopiero z trybem, którego omówienie zajmuje 5 minut. 🙂

Mid

pytanie godne zastanowienia. Przypomniałeś mi dlaczego nie mam trybów szturm

Janusz

ciekawe ciekawe