Wersja 1.0.1 – rebalans francuskich czołgów ciężkich

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sl

Ahahahahaha i ani słowa o amx 65 t…65 nie jest najgorszą 8 w grze, bo aby w ogóle można było oceniać, trzeba brać udział- a to guano jest po prostu bezużyteczne, jest totalnym przeciwieństwem już nawet nie złotej zasady o wyśrodkowaniu trzech cech w czołgu, ale jej totalną odwrotnością, przecież ten syf nie posiada za grosz mobilności, pancerza, czy uzbrojenia! Wymaksowany? Papierowa, płaska wieża i rozrzutnik gnoju, niby alfa jest, ale ludzie, czas skupiania, celność, długość przeładowania…stockowy? Wieża pozwala na grę na hulldown, tylko gdzie, skoro kadluba się nie da nigdzie schowac, a 100 zachowuje się jak troll gun, wieki skupia, a jak udało mi się trafić w jednej bitwie 2 strzały pod rząd z 5 metrów w sylwetkę czołgu przeciwnika, pisalem do supportu, że to jakies bugi…przecież to jest policzek w twarz, 65t jest specjalnie wrzucony, aby ludzie dostali załamania i topili gelda na wolnego expa, is m? POdobna sytuacja, na stocku jet niegrywalny, po odkryciu wieży i działa nagle stajesz się mordulcem w czerwieni, po co się męczyć, topić gelda!

q

to prawda ai
i gdzie nerfy dla TYPE;ów

Szczecinianin

Czyli ta 8 trzeba przejśc z wolnego ??

IloveWG

Widzę że amx 65t jest według nich zbalansowany…

stud3nt

To ja w takim razie grzecznie się zapytam: gdzie jest wyczekiwany potężny buff (można go nazwać rebalansem, jak kto woli) śmierdzącego, rozwodnionego i zmieszanego z moczem, scierrrrwowatego gnoju – AMX 65t? Tego samego, którego nędzna i budząca odrazę podobizna widnieje pod listą zmian w tym artykule?

Płaczek

Dobre pytanie. Czołg wspominam jako przeciętną maszynę do odbębnienia (gdyby nie fajne działa do wyboru i jakiś tam pancerz na stock wieży). Dopiero następca jest przyjemny w grze (nawet stockowy). 8 tierowi powinni poprawić mobilność, bo ona jest po prostu tragiczna. Maksymalną prędkość chyba tylko widzi jak zjeżdża z górki.

Szczecinianin

No i fajnie …Akurat gram sobie amx m4 45 by mieć ta kolejną VIII i takie zmiany cieszą mnie …

Gogli

A ja się pytam kiedy dodadzą T-44 lwt, rok temu był na supertescie i dalej go niema, a ja potrzebuje czegoś do robienia załogi na tej linii..

Płaczek

Masz do wyboru parę maszyn: Valentine II, T-127, Tetrarch, czy BT-7A.

Gogli

Szukam czegoś na 8t żeby od razu coś tam zarabiać, golda mało używam na lt wolę flankować, a 8t zarabia jednak więcej niż 3-4

TAK

TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK . NARĘŚCIE COŚ ZROBILI DOBREGO .

;

niema czegoś takiego jak “rebalans” jest balans albo
niezbalansowany

Ricoszet

Istnieje RE BALANS.

Bruh

oraz RU BALANS