Wierzchołek drzewa: Object 268 Version 4

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

32 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pumbelix

Mam tego niszczyciela od podmiany i mogę się wypowiedzieć, że po mikro aktualizacji w wersji 1.0.0 dostał prawdopodobnie cichego nerfa, ponieważ zauważyłem, że od frontu zaczęły go nawet 8 tiery przebijać. I to nie w wizjer a w górną płytę i w jarzmo działa. Na początku odbijał najwięcej z całej drużyny. Działo ma mocne, ale niecelne. Musi bardzo dobrze wylosować, żeby trafić w przeciwnika. Z ob. 263 też tak było, gdy był na szczycie linii. Był twardym niszczycielem a potem nastąpił jakiś nerf i łapach każdy pocisk od frontu. Aktualnie rzadko nim gram randomy. Częściej używam go na Natarciach.

Negatyw

Więcej idiotów na idiotoodpornych czołgach. Więcej ruskich czołgów tieru 12

JOLO

jak nie umiesz z przodu przebic stawiasz na gaske 2 razy i jedziesz na tyl. Ale pewnie zanim go postawisz na gaske on Ciebie rozwali. Znow placz botow na forum

buhaj

No tak bo w tej grze grasz sam i jak go zajedziesz to pewnie nie dostaniesz gonga od jego druzyny.

anty arty

w d…. z nim, mnie w td-kach wnerwia mały zakres ruchów działem, lub jego całkowita sztywność, dlatego nimi nie gram, tak samo jak nienawidzę artylerzystów, jedni i drudzy pochowani po krzakach a jak przeciwnik podjeżdża na zbyt blisko to szukają byle kałuży żeby się utopić, na pohybel wam skur…..

janek

jak zwykle jakiś pomidor wylewa swoje żale idz lepiej w sapera pograć pomidorze jeb.any

JasioF

my za to lubi takich graczy co wyjeżdżają yolo pod nasze lufy, bo ‘nie widzą żadnych czołgów przeciwnika’ 😉
Każdy czołg ma i coś lepszego i gorszego od drugiego.
A na wojnie tak było – czołgiści mieli przesrane, bo jeszcze w krzakach kryli się piechurzy/komandosi z panzerfaustami i PIAT’ami, a z nieba strzelały Stukasy, FW-190 czy Iły-2, Thunderbolty, B-25 i Typhoon’y.
I jeszcze miny przeciwczołgowe…
A mogli dodać w WoT…

BanA

Nerf pancerz ma jak ciężar i dinga wiencejvod e 100 mausa typa 5

BanA

Wiencej od e 100 maua typa 5

anonim

Jak nie potrafisz go przebic i nie masz go w garazu to lepiej się nie wypowiadaj bo wszystko wchodzi z hitów w dolna płytę z apcr’ami jest nieco gorzej pozdro.

sgbsgsdfhgsgh

w tył też wszystko wchodzi potwierdzone into

Anonim2

z heatów? mausa type 5 czy e100 z pp przebija się jak chce, takie porównanie jest średnie

Anonim

Dolna plyta ma ok 345mm wg tanks.gg wiec z tymi HEATami to jest tak pol na pol bo musi ci dobrze pene polosowac.

Jarosław I

Nerfić! Pancerz czołgu ciężkiego, boki jak to u Ruska, a prędkość zgrabnego MT. *****#### czołg, zestawcie go z Badgerem, który jest już niezłym czołgiem ale ma wyraźne słabości (prędkość!!!), tutaj was nie stwierdzono. Tyle 5 jest dla pomidorów? To ten czołg jest dla kogoś kto nie zaliczył nawet unitarki!

Jarosław I

was= wad

Płaczek

Yolowagen ma wady: brak obrotowej wieży, słaby DPM i słaby zasięg widzenia w stosunku do innych TD. Te wady na tle zalet są małą niedogodnością i dlatego imho ten pojazd wymaga małego nerfa. Albo do pancerza, albo do mobilności. Dawanie obu nerfów sprawi, że będzie przeciętny i niewarty ogólnie uwagi.

Generalnie to czołg z nowej mety, gdzie by cokolwiek mu zrobić od frontu to trzeba wspomóc się amunicją premium. Boki z kolei nie są aż tak mocne. Po prostu większość graczy celuje zbyt blisko działa, gdzie jest nachylony pod sporym kątem pancerz przedni. Drugą opcją w walce z nim to czekanie na błąd ze strony przeciwnika. Dwa (trzy) razy gąski nie naprawi, a jego wady mogą doprowadzić do wygrania starcia.

z0nk

Boki są mocne, zbyt mocne, to śmieszne, że tylko końcówka tyłu jest w miarę przebijalna.

Głos rozsądku wśród wylewu żali od osób, które pewnie nie mają X i popisywania się januszy jaki kto nie jest dobry w porównaniu do reszty

+plusik

Anonim

Nie no wady jak cholera to jednak go buffnijmy.

Raginis

Uwielbiam takie opinie Mistrzu Płaczku. Robisz obj 268/4 jak chcesz, nawet 8 tirem😁. Gąseczka, gąseczka i martwy. Respect😁. Jedno pytanko – jaki PR lub effi, Mistrzu? Może Nick z gry do sprawdzenia? Jawę i sen warto rozróżniać.

z0nk

Taaak, gąska i garaż, szkoda, że jest na tyle dobry, że już żółtek jedzie do przodu z resztą drużyny i bardzo go OKRĄŻASZ.. jak zdążysz. Jeden na jeden to nie ma problemu za to przy dobrym wsparciu jest OP co większość już zapomina.. pomijam, że szkalowania to pewnie płaczków, którzy jakikolwiek balans mają w *****.

Obj. 267 Version 4

A płaczki dalej myślą że on taki OP xD

anonim

Niestety im nie dogodzisz. W większości to dzieci co nie mogą to przebić swoimi “op” dziesiątkami

Szczecinianin

Przydałby się nerf dla tego…

Rico

Jak umiesz grać to dziurawisz jak chcesz nie jest taki dobry

Sound Art

Jasne! Dziurawisz jak chcesz ale jak stoi bokiem i bez ruchu. Od przodu zanim trafisz (o ile!) w weakspot to on już 2 razy przeładuje i jesteś w garażu bo właśnie wyparowałeś. Uwielbiam takie opinie “znafcuf”…

gwiazdorz

W górną płytę bez problemu wchodzi, wizjer i dolna płyta. A jeśli jest pod lekkim kątem, to trzaskasz go w przednie kółko i wchodzi z dmg.

sgbsgsdfhgsgh

A później się obudziłeś.

Płaczek

A ja uwielbiam takich ekspertów gry jak ty. Jak masz problem z celowaniem czy chcesz nawiązać bezpośrednią walkę to nie wina czołgu, że jest jaki jest. Winę to możesz obarczać, ale samego siebie. Odkąd weszły Yolowageny na random to jakoś nie mam z nimi większych problemów… nawet jeśli gram 8 tierem, który teoretycznie powinien być niezdolny do walki z tym TD. Z resztą w rękach przeciętnego gracza każdy tier 9+ jest już ogromnym wyzwaniem, a trudnym przeciwnikiem czasem bywa nawet 6 tier. No ale lepiej ponarzekać niż zdać sobie sprawę, że nie jest się aż tak zdolnym graczem by ograć innego.

aaa

kiedy dostanie nerfa?

Anonim

A po co? Poczyta komentarze ekspertów którzy mówia że go robią jak chcą każdym tierem i bez golda.

Raginis

Dokładnie. Czekamy na samouczek “Mistrz Płaczek radzi – Niszczymy obj 268/4 w minute” 😁 No czekamy na kolejne z cyklu np. Maus – papierowe zero😁