Weekendowa oferta specjalna: Dzień Tygrysa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szczecinianin

No to pogramy sobie 🙂 Czas odkurzyć Tiger 1 😀

Feariora

Kiedy dzień Lwa 🙁

hm

Żal patrzeć jakim badziewiem w WoT jest Tiger i szczególnie Tiger II, paziowane nie tylko przez Defendery, Patrioty i inne bohatyry ale nawet przez głupiego T-54LT.

Płaczek

Tygrys 2 to dobrze zbalansowany czołg na którego najwięcej narzekają przeciętni i poniżej przeciętności gracze (mimo, że linia prowadzi do prostej w grze maszynce). Mało kto zdaje sobie sprawę, że ta machina jest zdolna nawiązać walkę z dychami przez niezwykle dobrą armatę. Nie odbija na potęgę, ale dobrze postawiony swoje zniesie. Więc miast płakać – nauczcie się w końcu grać.

lelol

Zgadzam się 🙂

barula

Ja też.

polololo

zgadzam sie absolutnie w 100%

Raginis

I dlatego Tygrysy II szaleją na randomach. Heh, no i owocnej gry na dychy😂

SuperBalansQrwo
Dawid

Jeszcze dzień Pantery bo Panter ci u nas dostatek 😛

Tiger I/II

W ten sposób chcą zachęcić graczy do jazdy tymi niedocenianymi w WOT pojazdami? (niedocenianymi , wiadomo dlaczego).
Tygrysy w WOT powinny być czołgami bardzo dobrymi, lub nawet OP, z uwagi na fakt, że istniały w rzeczywistości i brały udział w II WŚ, w przeciwieństwie do innych świetnych maszyn w WOT, które nawet porządnych planów się nie doczekały.

piter9870

Hmmm… a pomyślałeś z jaki celami te tygrysy walczyły podczas II WŚ ? Na 5 tierach Tiger I jest wystarczająco dobry (a tak się składa walczył głównie z nimi …) z kolei Tiger II z 6 również daje sobie radę a takiego IS odbija więc jak najbardziej historyczność tych pojazdów jest wystarczająca. Co do walki Tiger II z IS-3 nigdy nie słyszałem więc na to już się nie wypowiadam. I tak wiem Tiger I walczyły również z SU-152 i KV-2 które w wocie potrafią mu zaszkodzić ale podczas wojny również tak było, więc nie ogarniam waszego bólu ****. Pozatym to jest gra a nie symulator.

Jarosław I

Żenua. Tygrysy lubią czekoladę, rezerwy i ładne specjalne camo, ale przecież UJ z graczami, będzie polskie drzewko niech Nosacze się cieszą.