Weekendowa oferta specjalna: Dzień Tygrysa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szczecinianin

No to pogramy sobie 🙂 Czas odkurzyć Tiger 1 😀

Feariora

Kiedy dzień Lwa 🙁

hm

Żal patrzeć jakim badziewiem w WoT jest Tiger i szczególnie Tiger II, paziowane nie tylko przez Defendery, Patrioty i inne bohatyry ale nawet przez głupiego T-54LT.

Płaczek

Tygrys 2 to dobrze zbalansowany czołg na którego najwięcej narzekają przeciętni i poniżej przeciętności gracze (mimo, że linia prowadzi do prostej w grze maszynce). Mało kto zdaje sobie sprawę, że ta machina jest zdolna nawiązać walkę z dychami przez niezwykle dobrą armatę. Nie odbija na potęgę, ale dobrze postawiony swoje zniesie. Więc miast płakać – nauczcie się w końcu grać.

lelol

Zgadzam się 🙂

barula

Ja też.

polololo

zgadzam sie absolutnie w 100%

Raginis

I dlatego Tygrysy II szaleją na randomach. Heh, no i owocnej gry na dychy😂

SuperBalansQrwo
Dawid

Jeszcze dzień Pantery bo Panter ci u nas dostatek 😛

Tiger I/II

W ten sposób chcą zachęcić graczy do jazdy tymi niedocenianymi w WOT pojazdami? (niedocenianymi , wiadomo dlaczego).
Tygrysy w WOT powinny być czołgami bardzo dobrymi, lub nawet OP, z uwagi na fakt, że istniały w rzeczywistości i brały udział w II WŚ, w przeciwieństwie do innych świetnych maszyn w WOT, które nawet porządnych planów się nie doczekały.

piter9870

Hmmm… a pomyślałeś z jaki celami te tygrysy walczyły podczas II WŚ ? Na 5 tierach Tiger I jest wystarczająco dobry (a tak się składa walczył głównie z nimi …) z kolei Tiger II z 6 również daje sobie radę a takiego IS odbija więc jak najbardziej historyczność tych pojazdów jest wystarczająca. Co do walki Tiger II z IS-3 nigdy nie słyszałem więc na to już się nie wypowiadam. I tak wiem Tiger I walczyły również z SU-152 i KV-2 które w wocie potrafią mu zaszkodzić ale podczas wojny również tak było, więc nie ogarniam waszego bólu ****. Pozatym to jest gra a nie symulator.

Jarosław I

Żenua. Tygrysy lubią czekoladę, rezerwy i ładne specjalne camo, ale przecież UJ z graczami, będzie polskie drzewko niech Nosacze się cieszą.