Wersja 1.0.1 – nowy dedykowany kamuflaż dla czołgu 121B

W aktualizacji 1.0.1 chiński czołg średni 121B doczeka się własnego, dedykowanego wzoru kamuflażu.

KamuflażWeteran” – Ten kamuflaż odzwierciedla bohaterską przeszłość pojazdu od dawna pozostającego w służbie i posiada wiele znaków przebytych bitew: plamy od prochu, odpryski farby, zabrudzenia. Używa podstawowej palety kolorów i jest nanoszony tylko na pojazdy przyznawane jako nagrody w wydarzeniach na mapie globalnej.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Brudas

W sensie brudas? Bo to kami to głównie widzę brud, błoto i pyl

Polityk

Ok, nowy kamuflaż. Co jeśli mam już na tym czołgu unikalne kamuflaże a chcę umieścić właśnie ten nowy?? czy będzie opcja aby używany kamuflaż odesłać znów do “magazynu” bez jego straty i przypisania camo na stałe do pojazdu??

Płaczek

Każde kamo kupione za golda jest możliwe do odesłania do ponownego użycia na inne pojazdy. Tylko to za kredyty jest związane z pojazdem.

Anonimowo

Nie każde. Specjalnych kamuflaży za CW nie da się zdjąć 😉

The_Apeir0n

w takim razie bedzie przypisane do tego czolgu, ale zdjac mozesz

Polityk

Zdjąć, zdejmę ale ponownie nie wykorzystam… 🙁

call_me_spy

Zapraszam wszystkich do głosowania w ankiecie😁
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/670767-modyfikacja/

xD

Tak zapytam z ciekawości… o uj chodzi z tymi nickami call me? zasrało tym wszędzie

Płaczek

Odpowiem tutaj:
Tak i powinna zostać zabroniona ta modyfikacja. Daje przewagę i to znaczącą. Jak ktoś potrzebuje tego tylko do obserwowania pobliskich czołgów to niech lepiej uda się do okulisty. Reszta przypadków zakrawa o zwykłe oszustwo. Może jestem radykałem w tych kwestiach, ale nawet XVM w swojej normalnej postaci (czyli z kolorkami) to zwyczajny czit.

Jarosław I

Płacz sobie płacz.

sqter0

O ile do xvm nie nie mam to ta modyfikacja powinna być zabroniona.

call_me_spy

ja powiem więcej jeżeli wejdziesz sobie na te głosowanie klikniesz na odpowiedz tak pokaże ci się lista osób które zagłosowały jest tam miedzy innymi _Patrol Community Contributor i FALATHI pracownik WG, więc chyba się nie mylimy 🙂