Zrzut złota na Mapie Globalnej

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Shargal

Prawda, zarówno Gold ammo jak i czołgi premium zniechęcają nowych graczy. Ale gra musi jakoś na siebie zarabiać, szkoda

Olgierdvon

Nie jestem pro graczem mimo to uzywam gold ammo nie laduje siana w gre ciezko sie gra stokowym czolgiem i trzeba sie jakos ratowac zeby wyekspic pojazd jak np grac t32 jak polosuje na mausa czy innego dobrze opanczerzonego typu radziecki TD 10 objekt wersja4 i leci wtedy gold ammo

Raginis

Nie mówię o opisanej przez Ciebie sytuacji. Gdy grasz na tiery +2 jasnym jest, że musisz się ratować. Mówię o sytuacji, gdy fioletowe “prosy” wyjeżdżają na random załadowani po brzegi goldem. I sieją nim na prawo i lewo. W moim przekonaniu powinna być zasada Gold = lepsza penetracja, niższy dmg. Aczkolwiek rozumiem, że gra musi zarabiać na Twórców.

krys

skoro rozumiesz to o co ten ból ****?

Raginis

A potem będzie się sypać gold ammo na randomach. fioletowe staty najważniejsze 😉. Gold psuje wota i zniechęca nowych graczy.

q

premium ammo juz od dawna sie sypie, nie ma to nic wspolnego z mapa globalna ani nawet uczestnictwem w klanie.. z drzewa sie urwales ?

Dolil

o… będzie golda dla klanu 🙂

FireN

Dolil?????