Wersja 1.0 – ankieta World of Tanks, cz. II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Diplomaonline

No pięknie 🙂 dziękuję, poprawiam!http://customwriting18y.com/

wonton

Mam w doopie jakiekolwiek dyskusje z twórcami , i jakiekolwiek ich ankiety. Mam w doopie osobiste grindowanie pojazdów w tej pseudo grze.
Bot robi wszystko bez nerwów, ja wchodzę na wymaksowany pojazd z 5 perkową załogą i amunicją only gold, i wtedy się dobrze bawię, nie ma chu..chu żebym nie wyszedł z czterokrotnym własnym hp z bitwy. I to jest gra, a nie psucie sobie krwi na dole losowania w stockowym crapie.
Na tzw czysta grę nasram.

XFuryX460

dlaczego ja nie mam tej ankiety ?

ZIRYTOWANY

Bo pewnie byś odpowiedział na Wszystkie pytania tak jak ja czyli WSZYSTKO na NIE. wystarcza mi te 4 pytania co są na zdjęciu i już te pytania były by że jestem bardzo niezadowolony.

Wredne Baboczysko

Jak tak hejtujecie arte to se bota kupcie wyexpijcie GC i wkurzajcie innych

LUFRY

Jak bardzo uważasz że sowieckie czołgi są OP. 0= nie są 10= są bardzo OP

Ja- 11

Jarek

Jeszcze gdyby zrobili ankiete z: usunięciem amunicji premium, usunięciem artylerii, usunięciem losowości penetracji pocisków, zmianą MM na -/+ 1 to byłoby spoko

Płaczek

Jestem za o ile z tym usuną wszystkich botów z gry, a teamy będą pozbawione paździerzy (słabych graczy), którzy nie mają instynktu samozachowawczego.

Maryś

Boty owszem – pełna zgoda,
Paździerze – napiszę tak: dla Ciebie inni są paździerzami, dla innych ty jesteś paździerzem

Maryś

Mogli by dać chociaż opcję: gram bez arty 90% expa w bitwie
Strzały z golda – większa pena, mniejszy DMG
RNG owszem, ale duuuuużo mniejsze niż teraz! – DMG – 3-4% pena znikoma

serbski

*********ć na zbity pysk artylerie,wszystkie bitwy dziś z 3 gówno miotami .Jak długo można ???

Nobalans

Dobrze prawisz

Płaczek

Taki płacz sprawia, że klikanie ma jednak jakiś sens 🙂

serbski

Jeżeli sprawia ci przyjemnosc odbieranie innym przyjemności z grania to kliknij się do lekarza albo znajdź sobie kobietę onanisto.

Płaczek

To odpowiem ci w ten sposób… Słabemu graczowi odbierasz przyjemność gdy szmacisz go do zera, a on nic nie może zrobić, bo go nie stać na zestaw naprawczy, czy ma po prostu za mało bitew by pojąć jeszcze niuanse tej giereczki. Innemu graczowi przyjemność odbierają losowania penetracji i obrażeń. Jeszcze innemu odbierze przyjemność jak spotka jakiegoś mocnego tanka, którego może co najwyżej OBkami posmyrać, a ten na pociskach premium dziurawi jak chce. Ci wszyscy (i wiele więcej) powinni udać się do lekarza lub znaleźć kobietę.

Nobalans

Jest pewna różnica. Przeciwko arcie nie da się obronić. Nie da się jej oddać.
To, że pomidory dają się szmacić to ich świadoma decyzja. Jak ma mało bitew to niech trzyma się na niskich tierach. Nie ma kasy, niech gra premkami (chodźby tymi za free na święta). Nie ma mózgu, niech se zrobi przeszczep Kappa…

Anonimowo

Przeciw arcie da się obronić. Wszędzie wrzuty nie ma, a często i gęsto mówi się jakby to było największe kłamstwo WoT’a. Arta była przegięta kiedyś, gdy nawet 6 tier klikadełka mógł poważnie zaszkodzić dyszce. Dziś arta jest cieniem tego co było kiedyś. Bicie po 100 budzi tylko śmiech w strzelającym, a mały niesmak na obrywającym. Kiedyś nim się wyjechało od tak na artę to się kalkulowało czy aby warto. Dzisiaj mało kiedy można mieć takie dylematy. Arta to jedna z opcji obok takich idotoodpornych czołgów jak Defektor, Obj. 257, Type 4/5 Heavy, czy SC. Zapewniają na swój sposób fun. I zamiast komukolwiek życzyć źle i wylewać na niego swoje frustracje, czy coś to zastanówmy się czego oczekujemy od gry.

kisiel

no właśnie często to widać jak gracze twierdzą że arta nie ma wszędzie nie ma wrzuty to stają za pierwszym lepszym kamieniem i jest ostre kampienie… a potem pisanie ,,bots why you attack? ”to każdy ma kampić tak jak oni?? Gra by nie miała sensu w sumie to w tym momencie jest go coraz mniej…

Nobalans

Hahaha arciarz pierdzielony, oczywiście można strzec czerwonej lini, lub cała bitwę przekampić, ale to nie jest obrona, to nawet nie jest grą. To jest patologia. Wszystkiego najgorszego clickerze jednoręki

Nobalans

O kuva, 1,1,1,1,1,1,1,1,1….
Jedyna słuszna odpowiedź

Xd

Czujesz to ??? Hmmm, ten zapach w powietrzu pachnie jak… ??? Cebula ??? Taaak, z pewnością to cebula