Community Replay Contest – szybki konkurs na serwerze EU

Z racji, że na polskiej wersji portalu nie pojawiła się żadna informacja, śpieszymy Wam donieść, że anglojęzyczne community zorganizowało szybki konkurs, w którym wygrać można aż 4 pojazdy Premium VIII poziomu oraz słuchawki SteelSeries Arctis 7:

  • SteelSeries Arctis 7 (białe)
  • Somua SM;
  • VK 168.01 Mauerbrecher;
  • AMX Canon d’assaut 105;
  • ELC EVEN 90.

A co trzeba zrobić? Wystarczy rozegrać jak najlepszą bitwę na czołgu X poziomu, a następnie wgrać powtórkę na serwis WoT-Record z dopiskiem „Top Tier Thrills(ważne są tylko bitwy rozegrane w obecnej wersji gry). Na wysyłanie powtórek macie czas do 23 kwietnia, zaś dwa dni później (25.04) zwycięzców przedstawią na oficjalnym streamie Orzanel oraz Kandly. Oczywiście podczas strumyka nie zabraknie różnych giveway’ów, więc warto oglądać transmisje.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę z newsem, zaś strumyki z WoT możecie oglądać pod tym adresem.

Powodzenia!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Nie moge wyslac powtórki pojawia sie komunikat “Możesz wysłać tylko pliki powtórek z wersji 0.9.21.”
ktos pomoze?

q

Subiektywnej ocenie podlegajace ripleye maja taka nature, ze zwyciescy znani sa juz przed ogloszeniem wynikow. Nie wiadomo co bedzie mialo najwieksza wage ( spot,dmg,dings,asysta, epic snap shot, wyciag bitwy etc etc). ERGO? Olewajka.