Supertest: mapa Berlin, cz. II

W dalszym ciągu dzielimy się informacjami na temat nowych map w World of Tanks. Dziś przedstawiamy, prosto z Supertestu, prototyp mapy Berlin.

Chcemy, aby była to kompletnie nowa mapa, podobna do wycinka miasta w rzeczywistości, choć musieliśmy zrezygnować z absolutnej wierności historycznemu wyglądowi na rzecz grywalności. Berlin planowany jest jako miks mapy miejskiej i otwartego terenu. Będzie zawierać pewne historyczne budynki, jak Bramę Brandenburską, Reichstag oraz stację kolejową.

Mapa powinna być odpowiednia dla każdej klasy pojazdu: 

  • Czołgi ciężkie odnajdą się w strefie 1, teren miejski ogranicza możliwość ostrzału artylerii oraz TDków.
  • Otwarte przestrzenie stref 2 i 3 będą dobre dla lekkich i średnich czołgów, ze strefą 2. szczególnie odpowiednią dla pojazdów o dobrej mobilności: w tej strefie musicie być wciąż w ruchu, jeśli nie chcecie dostać plomby z nieba. Strefa 3 powinna być odpowiedniejsza dla spoterów – pasywnych, jak i aktywnych. 

Miejsca dla TDków mieszczą się na flankach mapy.

To pierwsza iteracja testu mapy, w czasie którego sprawdzimy, czy jest ona grywalna. W związku z tym, w przyszłości zależnie od wyników testu jej wygląd może się znacząco zmienić. Nie regulujcie odbiorników!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Za biednie jak na Berlin wygląda

Anonimowo

Ciekawe kiedy Moskwa

Anonimowo

Ta mapa jest bardzo podobna do Berlina w WT

Hdjdbdj

No co ty nie powiesz . Przecież to ta sama lokacja . WIĘC Czym może się różnić.