Jak grać magazynkiem?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ZIRYTOWANY

Stary, skapciały, podgrzewany kotlet. ten materiał już chyba był na ich śmiesznym profilu… WG niech lepiej się zajmie tymi botami w randomach a nie daje filmiki jak grac wedle nich magazynkami. Na randomie tak się rzadko kiedy da grac bo Twoja drożyna prędzej Cię zostawi na pożarcie niż Ci pomoże a Ty przeładujesz. I dlaczego WG nie powie że z magazynka wchodzi ok 50% pocisków… bo reszta albo gdzież zniknie albo będzie ding albo wejdzie za ZERO i będzie komunikat “to musiało boleć”.

Płaczek

A czego oczekujesz snajpiąc? Jakoś nie zauważyłem nagminnych problemów, że połowa klipa wchodzi, a druga połowa jest zmarnowana. Chyba, że gram np.: BC 25t i oddaje strzały z 200+ metrów.

iBlackLagoon

WG niech lepiej zajmie się patologią (klanami) na randomie bo grają tylko pod siebie, niech patole wracają na CW/SH

patol

Gdy ktoś jest słaby to jest źle bo nic nie robi, gdy ktoś jest dobry też źle, bo za dużo robi… Jeśli ci to przeszkadza to MM na sh i tb jest pod skilla. Godzinami możesz grać ,,pod team”.

benton

Jedyny sensowny sposób grindowania czegokolwiek w tym gównie to zapuścić bota i nie tracić na to badziewie czasu, jak się wygrindują sprzęt i załogi wtedy można się pobawić.
Osobiste robienie czegokolwiek jest dla frajerów i idiotów z nadmiarem czasu.

Ricoszet

To po co marnujesz tu swoj cenny czas piszac komentarze?

benton

Żeby dzieciak sąsiada go przeczytał i przyszedł mi skosić trawnik za 50 zł , ja zaoszczędzę swój czas, zarobie , ona zarobi na bota i zaoszczędzi swój czas.
Wszyscy będą szczęśliwi, dobry deal?
Dobry

FlamixKL

Wczoraj (dokładniej dziś po północy hehe) oglądałem film WoT Europe “Weekly Ops…” i od 1:30 minuty była mowa o polskich czołgach :-). Jakiś 70p, Panzer…

q

Tajniki gry zdradzajo, jak teraz farmic pomidoroo, wg nie rob tego stahp

T69 gold noob

masz wielki ból (cierpisz psychicznie/fizycznie) bo niejeden “pomidor” rozjechał twoje wyimaginowane ego, teraz ci głupio.
Ps: pograj T69 bez golda noobie.

Płaczek

I co ma poprzez grę T69 osiągnąć? Pokazać jak niezbalansowany czołg to jest mimo istotnych wad/zalet? Po drugie nie wiem po co wspominasz o pestkach premium. Każdy gra tak jak mu się podoba. Noobem tu może być tylko ktoś kto gra na tych lepszych pestkach, a i tak mimo to celuje po niepenetrowalnych pancerzach. Ostatnim razem spotkałem takiego mistrza na Jadzi E100. Walił kumulami po froncie kadłuba VK 100.01 P pod sporym nachyleniem. Do tego gość miał jakieś mizerne poczucie humoru, bo obraził się nie na żarty. Pewnie go WG oszukało, bo miał wszystko od tak przebijać. W końcu 400 peny zobowiązuje.

q

Kilka faktow:
Mam t57 hvy.. na t69 lata temu gralem bez prem ammo, uwazam ze to calkiem przyzwoity czolguś.
Moj wpis byl ironia, uwazam bowiem ten filmik za liste oczywistych oczywistosci, znane wskazowki dla wszystkich , rpoblem polega na tym ze pomidoroo i tak nie bedzie potrafilo z nich skorzystac w praktyce nawet jakby im nad nimitorem je na rzutniku wyswietlac.
Poza tym prywatne wycieczki wobec kompletnie anonimowego wpisu ? to slabsze niz pena chryslera przy obecnym mm 😉