Object 277 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sarmat_PL

Mobilność gorsza niż w is7 po oporach bo takie same a ma gorszą moc na tone i mniejszą prędkość max. Więc mogę stwierdzić że to ala 113 a do wz nadal odstaję wz ma lepszą mobilność na to chwilę DPM , pancerz , depresję tylko 277 penna lepsza. Ale i tak zadowolony jestem bo ci którzy zrobili is7 mógł przejść na grywalnych czołg na twierdzy

TylkoPrawda

niezle gasienice

Anonimowo

no co? idealne na skocznie:P

Mrfoxx

Rozumiem że model podbity do ultra hd 4k?

weird$%

tak jak twoje umiejetnosci

jozek19

To taki T-10 po paru wizytach na siłowni. Jeżeli pojawi się z podobnymi statystykami, jakie już były tutaj prezentowane na Rykoszecie, to chętnie go zbadam.

Sl

To jest praktycznie to samo jak T-10, czyli teoretycznie coś tam odbije, ale nie można na to liczyć. Nie za bardzo lubię takie hybrydy, bo ani to med, ani ciężki. Nie wiem w jaki sposób miałby być lepszy od Ob. 430U.

ammorack

zacznij grac pierwszym tierem, a od t10 sie odczep gold noobie

Sl

A gdzie wyczytałeś geniuszu, że strzelam z golda? :> Aby przebić T-10 z przodu (jeśli masz lufę na wprost niego) wystarczy 220-240 penetracji. A teraz policz sobie na palcach, bo inaczej pewnie nie umiesz, ile czołgów w grze ma taką penetrację na zwykłej amunicji. Jak złapiesz ten czołg pod lekkim kątem od boku, to wchodzi nawet z 200 przebicia. Skąd mam te dane? No nie z głowy tylko stąd https://tanks.gg/tank/t-10/model Także proponuję trochę się douczyć zanim cokolwiek skomentujesz, bo wyzwiska świadczą tylko o Tobie. 🙂

Anonim

A mi takie czołgi leżą.113,WZ 5A,T10,IS-7 to są ********* czołgi.

Sl

Nie no IS-7, to zupełnie inna bajka. Uwielbiam nim grać i, o ile dobrze pamiętam, to była moja druga dycha. T-10 to dla mnie jednak papier, co nie znaczy, że jest słaby. To nowe czołgi są coraz mocniejsze niestety.

NiezlySzajs

Porównując ten nowy czołg do meda 430U świadczy o topie.

Sl

Podobna mobilność, podobny pancerz kadłuba, działo wyraźnie lepsze od innych ciężkich, więc bliżej mu do meda. Na pewno T-10 i ta X mają więcej wspólnego z medami (zwłaszcza 430U) niż z IS-7, IS-4 i Ob. 705A.

The_Apeir0n

śliczny

Hebius

Nie postarzą tego lakieru? Będzie taki ładny i błyszczący? 🙂

Maryś

Tylko w wersji perłowo-sraczkowaty metalic będzie 🙂

Blakuś

Świeci się jak psu jajca, czekam na zdjęcia gdy będzie skończony model. Płyta górna wygląda interesująco