Object 277 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sarmat_PL

Mobilność gorsza niż w is7 po oporach bo takie same a ma gorszą moc na tone i mniejszą prędkość max. Więc mogę stwierdzić że to ala 113 a do wz nadal odstaję wz ma lepszą mobilność na to chwilę DPM , pancerz , depresję tylko 277 penna lepsza. Ale i tak zadowolony jestem bo ci którzy zrobili is7 mógł przejść na grywalnych czołg na twierdzy

TylkoPrawda

niezle gasienice

Anonimowo

no co? idealne na skocznie:P

Mrfoxx

Rozumiem że model podbity do ultra hd 4k?

weird$%

tak jak twoje umiejetnosci

jozek19

To taki T-10 po paru wizytach na siłowni. Jeżeli pojawi się z podobnymi statystykami, jakie już były tutaj prezentowane na Rykoszecie, to chętnie go zbadam.

Sl

To jest praktycznie to samo jak T-10, czyli teoretycznie coś tam odbije, ale nie można na to liczyć. Nie za bardzo lubię takie hybrydy, bo ani to med, ani ciężki. Nie wiem w jaki sposób miałby być lepszy od Ob. 430U.

ammorack

zacznij grac pierwszym tierem, a od t10 sie odczep gold noobie

Sl

A gdzie wyczytałeś geniuszu, że strzelam z golda? :> Aby przebić T-10 z przodu (jeśli masz lufę na wprost niego) wystarczy 220-240 penetracji. A teraz policz sobie na palcach, bo inaczej pewnie nie umiesz, ile czołgów w grze ma taką penetrację na zwykłej amunicji. Jak złapiesz ten czołg pod lekkim kątem od boku, to wchodzi nawet z 200 przebicia. Skąd mam te dane? No nie z głowy tylko stąd https://tanks.gg/tank/t-10/model Także proponuję trochę się douczyć zanim cokolwiek skomentujesz, bo wyzwiska świadczą tylko o Tobie. 🙂

Anonim

A mi takie czołgi leżą.113,WZ 5A,T10,IS-7 to są ********* czołgi.

Sl

Nie no IS-7, to zupełnie inna bajka. Uwielbiam nim grać i, o ile dobrze pamiętam, to była moja druga dycha. T-10 to dla mnie jednak papier, co nie znaczy, że jest słaby. To nowe czołgi są coraz mocniejsze niestety.

NiezlySzajs

Porównując ten nowy czołg do meda 430U świadczy o topie.

Sl

Podobna mobilność, podobny pancerz kadłuba, działo wyraźnie lepsze od innych ciężkich, więc bliżej mu do meda. Na pewno T-10 i ta X mają więcej wspólnego z medami (zwłaszcza 430U) niż z IS-7, IS-4 i Ob. 705A.

The_Apeir0n

śliczny

Hebius

Nie postarzą tego lakieru? Będzie taki ładny i błyszczący? 🙂

Maryś

Tylko w wersji perłowo-sraczkowaty metalic będzie 🙂

Blakuś

Świeci się jak psu jajca, czekam na zdjęcia gdy będzie skończony model. Płyta górna wygląda interesująco