Pz.Kpfw. III Ausf. K w sklepie premium

Niemiecki czołg średni Pz.Kpfw. III Ausf. K dostępny będzie przez najbliższe dwa dni w ramach oferty „Kolekcjonerska perełka tygodnia”. Posiada niezły kąt opuszczenia działa – 10 stopni, co pozwoli Wam z łatwością strzelać do przeciwnika zza wzniesienia. Pojazd dostępny w dwóch zestawach.

Pz.Kpfw. III Ausf. K charakteryzuje się niesamowicie szybkostrzelnym działem o świetnym kącie opuszczenia lufy oraz dość dużą pulą PW, które sprawiają, że na pewno zechcesz go mieć w swojej kolekcji. Ta perełka musi być Twoja!

  • Czołg oraz miejsce w garażu za 39,89 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + 1 950 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 80,18 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ew full gold i szkolenie załogi na medy, bo trochę ich jest 🙂
nie śmiejce się bo na pz t25 zrobiłem 3 perkową załogę na e50 ;D

Teravius

Kupiłem go dawno, gdy pierwszy raz był w sprzedaży. Jest strasznie toporny. Jest to jedyny czołg na którym używam wzmocnionych gąsienic, bo jego opory gruntu tego wymagają. Zdecydowanie nie jest to czołg w jakiejkolwiek formie do zarabiania, ani do szkolenia załogi. Może posłużyć jako funtank i czołg do wbicia masterki lub trzech biegłości. Jest on rzadkim widokiem i mało graczy nim gra. Nie bez powodu.
Tu macie link do wiki: http://wiki.wargaming.net/en/Tank:G107_PzKpfwIII_AusfK

Jarosław I

Po co? Lepiej T34 85m – potwór, który na śniadanie zjada takie wypierdki 5 i 6 tieru…

Krenty82

Progetto będzie od jutra dostępny w sprzedaży w cenie ok 160zl iNFOŚiGW pewne na ok 95% pozdrawiam

Crewsader

Co za gówno, a gdzie Progetto??? Na innych serwerach już dawno, tylko u nas w ch..ja walą.

Płaczek

Idź płakać gdzieś indziej. Albo przenieś się na inny serwer. O pingi się nie martw, bo jeden rosyjski serwer stoi w Warszawie.

Crewsader

No widzę kto tu płacze, i co cię boli baranie?

q

Wyglada dokladnie tak samo jak wszystkie, nie ma w sobie nic oryginalnego. Pass

Płaczek

Szkoda, że nie napisali, że wozi maksymalnie 40 pocisków co jest realną szansą na wystrzelanie się jak w Turan’ie. Najlepiej w tym względzie póki co prezentuje się Hydrostat (prawie 90 pocisków).

Kisiel

Fajnie wygląda ten Pz. III K.
Chciałem go nawet sobie kupić w kalendarzu adwentowym, ale w tym roku go nie było. Teraz się pojawił.
Pytanie: warto? Bo wygląda obłędnie! (kocham niemieckie wczesnowojenne konstrukcje.) Obawiam się tylko, że będzie problem z przyjemnością z gry…

Tar

Nie warto…
Drzewkowy Pz IV H jest lepszy pod prawie każdym względem (trochę większa penetracja, o wiele lepsze parametry działa, lepsza mobilność, tylko mniej HP) a i wygląda ciekawie i szczegółowo.
Drzewkowy Pz III J ma to samo działa co premka o którą pytasz (ale też o lepszych parametrach rozrzutu).
Na V tierze masz też VK 30.01 H który jest bardzo przyjemny (ale jako druga linia albo snajper, a nie jako typowy czołg ciężki).

Anonimowo

na V tierze masz o wiele lepszego Pz. III/IV – dobra prędkość i niskie opory – śmiało może robić za scouta, czy jako wóz wsparcia. Pz.Kpfw. III Ausf. K opłaciłoby się zrobić w jakimś mini maratonie “za zalogowanie” do gry i z tą ilością pestek, wyposażyć przynajmniej 50/50 w premium ammo – jako fun tank – przynajmniej nie miałby takiego dużego minusa w kredytach. po bitwie…