Nowy rodzaj promocji na serwerze RU

Na serwerze rosyjskim po raz kolejny mamy do czynienia z dość oryginalną promocją. Niektórzy gracze otrzymali prostą misję, za której wypełnienie otrzymają 3 dni konta premium. Wszystko co muszą zrobić, to:

  • Zadać 25 000 punktów uszkodzeń;
  • Zniszczyć 15 czołgów przeciwnika.

Wszystko to można zrobić w dowolnej liczbie bitew. A co Wy sądzicie o tego typu promocjach? Chcielibyście zobaczyć je na naszym serwerze?

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hornet

Nie ma co się zastanawiać. Na ruskim serwerze jest już dostępna włoską premka, a u nas maubrecher który jest tak słaby że był totalna klapą sprzedażową.

tankista4

Nie. Nie chcemy. Precz z darmowym kontem premium.

Szczecinianin

A czemu nie ?? Zawsze to pomocne dla tych co mało grają …

:-D

Inteligencja ameby :/

Szczecinianin

O kim piszesz ??

:-D

O osobie, która nie wie co to ironia.

Anonimowo

Jak by chociaż raz na tydzień robili misje na 100-300 Golda to ludzie by grali na pewno więcej ewentualnie jak juz tak chcą zarabiać i takimi skąpymi chujami są to dwie misje na tydzień po 100 k kredek i 50 Golda było by dużo przyjemnie ale nie nawiązali kontakt z face it i ***** graj zbierają punkty i masz cos free o *****.

Szczecinianin

Dla mnie jak najbardziej…Bardzo ciekawa oferta i jest to sposób by w jakiś sposób przyciągnąc graczy ..

zxc

Moze nie tyle co przyciagnac, co naklonic graczy do kupna premium konta. Na ru i tak sporo graczy gra. Ile tam maja serwerow? 6 chyba… Niech chociaz z 10% zobaczy ze kredki i exp lepiej leca i sie skusi jeden z drugim..

Szczecinianin

Tam jest 10 serwerów ..Co do nakłaniania to ciężka sprawa…nie każdego stać tam kupić – to nie EUropa…

ryhupeja

nakłonić do kupna premium ? co w misji w której masz zadać 25k dmg ma nakłonić do kupna premium nie rozumię cię