Majowy Wierzchołek drzewa – czas głosować!

Nadszedł kwiecień, a wraz z nim kolejna oferta specjalna Wierzchołek drzewa. Tym razem skupiona jest na pojeździe T-100 LT. Wykorzystajcie jak najlepiej tę okazję, bo zniżki i bonusy nie będą wiecznie dostępne!

Pojazd, który jest bohaterem tej edycji Wierzchołka drzewa, został wybrany przez Was poprzez głosowanie. Właśnie rozpoczynamy kolejne, macie zatem szansę na wybranie bohatera następnej oferty Wierzchołek drzewa, która rozpocznie się 1 maja. Zalogujcie się na swoje konta, by zagłosować na swoje ulubione niszczyciele czołgów X poziomu. Sonda zostanie zamknięta 12 kwietnia.

Możecie znaleźć ją na naszym oficjalnym forum – wystarczy, że klikniecie poniższy przycisk, aby przejść do odpowiedniego wątku, i zagłosujecie:

LINK DO ANKIETY

Wierzchołek drzewa – zasady:

  1. Czas trwania: Oferty specjalne Wierzchołek drzewa trwają przez cały miesiąc.
  2. Premie: Zniżki na pojazdy należące do wyróżnionej linii, zwiększony przyrost PD ich załóg oraz dwie misje specjalne, dostępne wyłącznie dla pojazdu X poziomu z linii występującej w ofercie.
  3. Głosowanie na pojazd: Na forum zostaną opublikowane specjalne ankiety. Możecie głosować na pojazd, który chcielibyście zobaczyć w następnej ofercie Wierzchołek drzewa.
  4. Możliwość głosowania: Każdy, kto posiada zarejestrowane konto, może zagłosować w ankiecie po zalogowaniu się na forum.
Dwie misje specjalne będą dostępne dla każdego, kto posiada w garażu pojazd X poziomu z linii wyróżnionej w ofercie. Misje te będą dostępne przez dwa miesiące od chwili rozpoczęcia oferty.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antek

po co głosować na Object 268 v4 jak do maja zapewne dostanie NERFA i będzie niegrywalny.

Ksawy2009

sprytne jak zawsze zagranie ze strony WG i inteligentnie przemyślane. Wiedzą , że ludzie będą chcieli iść do “wariata” , “dzika” wykorzystując golda, kredki, free exp , a w czerwcu będzie nerf.

Na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji wprowadzą nowe dwie X

Jojo

Lipa, chciałem zrobić w końcu wierzchołek i znowu miesiąc poczekam, bo radziecki object wygra. Mam nadzieję, że lodówka dogoni go.

OtwieraczKonserw

głos na lodówke oddany – trzymajmy kciuki

Teravius

Masakra. Trzeci miesiąc z rzędu będzie znowu biedoruskie drzewko. Nie ma innych nacji w tej grze? :/

Pan Literka

A zacieralem lapki na T110E3 😐

Hebius

Kolejny miesiąc i pewnie znowu wygra kolejny ruski op szajs.

Stef

Jak wygra to z automatu dostanie nerda.