Leopard z magazynkiem? – Dzienniki Deweloperów

We wczorajszych dziennikach deweloperów pojawiła się scena, w której możemy ujrzeć graczy jeżdżących Leopardem I z systemem magazynkowym.

Pojazd na powyższym screenie posiada trzy pociski w magazynku. Są to prawdopodobnie jedynie wewnętrzne testy, więc nie należy oczekiwać wprowadzenia takiej mechaniki do obecnego pojazdu, ale jak to z Wargaming bywa – wszystko jest możliwe. Kto wie czy w przyszłości nie pojawi się zrebalansowana wersja Leoparda, tak jak to miało miejsce w przypadku Foch’a czy wymiany Godzilli.

A co Wy myślicie o takim pomyśle? Dajcie znać.

via WoT Express

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
maremel

To jest włoska dycha która zniszczyła leoparda. Nie podniecajcie się tak tylko minimapkę dobrze obejrzyjcie i komunikat na pomarańczowo.

Hornet

Wydaje mi się sto to włoski Leopard z magazynkiem

ta aha

Niech Leopard dostanie lufę na jaką zasługuje a nie to padło co ma teraz i będzie ok.

Hebius

Dałoby to leosiowi nowe życie, bo obecnie, w nowych realiach wota prawi nikt nie chce nim już grać. Sam zatrzymałem się na dziewiątce i nie idę dalej.

ChestnutS

No ja się zatrzymałem na Indien Panzer. Magazynek to byłaby bardzo dobra opcja. Tylko wtedy 8 i 9 też musiałaby zostać zmieniona. Ostatnio WG stara się robić linie, które do siebie pasują.

Hebius

Mogli by dać magazynek na 9 i 10 tierze, np. tak jak w czechosłowackim drzewku.

light side jedi

A dla mnie Leopard PT A i Leopard 1 w obecnej formie to dwa ulubione i najprzyjemniejsze w grze czołgi w WoT. Buffem dla nich bym nie pogardził (choć już teraz PT A jest baaardzo dobrą IX), ale ten magazynek to niezbyt dobry pomysł.

DziadekJohn

Wystarczy, że dostanie solidnego buffa do działa i będzie dobry, a nie jakieś cudowanie z magazynkiem… kompletnie bez sensu