Tryb Battle Royale w World of Tanks – Piaskownica

Nie tak dawno, bo wczoraj wspominaliśmy o wywiadzie CEO Wargamingu, w którym padło pytanie o jeden z możliwych nowych trybów – Battle Royale. Wygląda na to, że przyszło nam doczekać się jego testów znacznie szybciej niż wszyscy podejrzewali. Okazuje się, że aktualizacja klienta Sandboxowego przyniosła nam nic innego jak wczesne testy nowego trybu gry. Czy zagości on kiedykolwiek na oficjalnym serwerze? Tego niestety nie wiemy. Za to wiemy, że Wargaming prosi wszystkich graczy testujących ten tryb o ich opinie na bazie których ma być on ulepszany w przyszłości.

Warto wspomnieć, że sam tryb jest w bardzo wczesnej fazie i mogą wystąpić w nim przeróżne błędy, dlatego warto być czujnym i pomóc go rozwijać.

Znane problemy na ten moment to:

  •  Ten tryb gry nie jest zoptymalizowany tak dobrze jak normalny. Niemniej jednak nie będzie on dostępny na systemach 32-bitowych i MacOS.
  •  Klient Sandboxowy będzie chodził gorzej – ponadto ustawienia dla gracza zostaną przygotowane na podstawie jego konfiguracji sprzętowej.
  •  Jeśli komputer gracza nie spełni wymagań, gra się po prostu nie uruchomi.

Warto także wspomnieć o kilku rzeczach, które mogą się wam przydać przy zapoznawaniu się z tym trybem:

  • Po mapach porozrzucane są różnego rodzaju przedmioty. Mogą to być ulepszenia ekwipunku (jak wentylacja czy stabilizator) jak i na przykład automatyczne gaśnice czy umiejętności załogi. W paczkach zawarta jest też amunicja, różnego rodzaju regulatory, a nawet nowe pojazdy (dzięki którym zregenerujemy swoje HP).
  • Mapa, jak to w trybie Battle Royale z czasem ulega zmniejszeniu i gracze kierują się do wyznaczonego okręgu. W wypadku World of Tanks czarne kwadraty to pola wyłączone z rozgrywki, a żółte to te, z których należy jak najszybciej się wycofać.

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JOHNOCONOR

Ja żem już grał i wygrał ze 30 razy. Banalne ale fajne. Raczej słabych przeciwników (jak dla mnie) mi losuję. Mam szczęście z losowaniem itemów także jak dal mnie zarąbisty tryb.

JOHNOCONOR

Pewnie chłopie pojadę każdego hehe 😉

Anonimowo

ten tryb będzie prze kozacki

Ktoś

Moge grać tylko na minimalnych 🙁 (NVIDIA Geforce gt 630)

JOHNOCONOR

ja mam Geforce 1018 TI i nie narzekam 😉

Santek

to byloby nawet spoko sprawa. druzynowo na dodatek. fajnie by bylo jakby do czegos takiego dodac jeszcze fabule o jakims znanym incydencie pancernym czy cos

iBlackLagon

Oby był tylko tryb solo, bo znając najbardziej toksyczną społeczność w grach wideo (WoT) to dochodziło by do ustawek.

KacapovYurij

Adno bolszaje gawno

JOHNOCONOR

Brak komentarza

Maryś

Brzmi fajnie na klanowe sesyjki przy piwku 🙂

Ares

Aha, czyli marnowanie czasu. Myślałem że sandbox będzie testował coś sensownego, jak rebalans amunicji premium lub załogę 2.0 a nie jakiś tryb…

Gość

ten komentarz jest marnowaniem czasu a ten tryb jest świetny

Anonimowo

Co to będzie aż sam spróbuje.