Tryb Battle Royale w World of Tanks – NewMulti2k

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

19 komentarzy
NewClickBaitShow

Za hajs ze skarbonek dzieciaczków baluj!!

kagam81

potwierdzam

Włohaty

ile on ma lat? po 8 latach ekscytuje się jakby pierwszy raz w wota grał?
mój „ulubiony” film z multim
https://www.youtube.com/watch?v=7cGkJsIqwHI&ab_channel=NewMulti2k

тов. благть

@asd co ty pieprzysz

asd

stwierdzam fakt

kagam81

potwierdzam

nateria

Co tu dużo pisać WOT podkręcił twoje konto dla reklamy 🙂

Stanisław

Brawo bitewka Multiego zacna no i widać że dalej gra sprawia mu frajde i to najważniejsze. Widać normalne emocje w jego słowach a nie jak z tonowane smuty u Badego i jego teorie

asd

trudno żeby mu nie sprawiała frajdy, jak ciągle skutecznie doi gówniarzenię na hajs rodziców

kagam81

dokladnie… ale juz nie dlugo to sie skonczy… za okolo 2 tygodnie w zycie wchodzi nowela prawa telekomunikacyjnego w ktorym to m.in. uslugi premium w miesiacu zostana ograniczone do 35 PLN 🙂 lub tez wlasciciel numery moze bezplatnie zalozyc blokade czyli tzw. 0 PLN…. w celu zniesienia blokady lub tez jej podwyzszenia bedzie musial sie udac wlasciciel numeru postpaid (abo) lub prepaid (karty itp) do salonu/sklepu operatora i wyrazic zgode wlasnorecznym podpisem… juz widze gimbaze jak placze bo nie moze sms wyslac… ale to juz widac u niego (newmulti) ostatnio bardzo mocno zwiekszyl stream i swoje dotacje na stream 😛

asd

ojoj jaki peszek, będzie trzeba szybko założyć klan dla szóstotierowych pomidorków, żeby wyczerpać temat

kagam81

🙂

asosiebede

Kupcie sobie maść na ból **** zawistne cebulaki. 😉

asosiebede

Dokładnie, Multi to fajny gość, a intelektualne ameby przeżyć nie mogą, że ma fajny pomysł na kanał, gra dla przyjemności i dodatkowo zarabia przy tym jak Dyrektor niejednej firmy logistycznej. 😀 Dla dysmózgów coś takiego jest niezrozumiałe. 😀

asosiebede

Multi na prezydenta!

kagam81

chyba sobie zartujesz…. wolabym juz PaPaPawian… przynajmniej ma kulture i nie je na wizji

asosiebede

Gówno mnie interesuje jakiś pawian. 😀

asd

ojoj komuś się poprzedni komentarz nie spodobał, moderatorzy też oddani fani?

asosiebede

Wali od Ciebie cebulą. 🙂