World of Ducks i Kosmiczne Okręty

World of Ducks i Kosmiczne Okręty
Nowe tryby gry w World of Warships and World of Tanks Blitz

Jakkolwiek obecne tryby gry są świetne, zawsze szukamy różnorodności w naszych tytułach. Tym samym w World of Tanks Blitz od jutra do 5 kwietnia pokierujesz miltarnymi, gumowymi kaczkami strzelającymi bąbelkami i torpedami rekinowymi. Sprawdź zwiastun i spróbuj tej słudziutko-uroczej akcji!

W World of Warships od dziś do 29 kwietnia wychodzimy poza historyczne bitwy morskie i przensoimy się w kosmos! W nowym trybie Kosmiczne Okręty dotrzemy do ostatecznej granicy ludzkości w 9 nowych, okrętach kosmicznych X poziomu. Okrety kosmiczne są dostępne dla każdego gracza, który osiagnał 12 poziom rozwoju i ma okręty przynajmniej 6 poziomu. Aby przenieść się w kosmos należy najpierw wykonać specjalną misję… Dowiedz się więcej o nowym trybie http://spacewarships.com, obejrzyj zwiastun i pamiętaj – w kosmosie nikt nie usłyszy jak krzyczysz “Action stations!”.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
alpha i omega

kurde taki ********* tryb a tu nie ma jak zagrać fuck my life xd
no ale kaczki też fajne :p

Hamster100000

Tak jak zazwyczaj World of warships dopiero raczkuje a wot troche sobie jest

Ktoś

Czyli w World of Tanks znowu nic nie bedzie?