Wieści z SuperTestu – bany za afki, nowy port i bandery

Kilka wiadomości z SuperTestu, które miały się pojawić wczoraj.

Nowy port “Kronsztad”

Nowy port “Kronsztad” został dodany do gry. Zobaczymy w nim kilka słynnych fortów, zarysy miasta i katedry marynarki wojennej. Ponadto port będzie okresowo odpalał fajerwerki, a na niebie nad nim latać będą eskadry samolotów.


Aktualizacja systemu nadużyć.

Trwają pracę nad systemem wykrywania nadużyć. Gracze, którzy przejawiają “niesportowe” zachowania w bitwie (będąc AFK, niszcząc członków swojej drużyny czy wychodząc zbyt wcześnie z bitwy) będą teraz ostrzeżeni i ukarani ograniczeniem typu walki (tylko co-op), dopóki nie poprawią swojego zachowania.


Przynależność państwowa statku – bandery

Dodano opcję przełączania na krajowe flagi dla okrętów Pan-Asian i Wspólnoty. Na przykład Gadjah Mada może posługiwać się banderę Indonezji i PerthAustralijską.

 

 

Źródło: World of Warships Development Blog

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Turkina

Bardzo dobra wiadomość. Różowi i afkerzy będą grali z botami. Krok w dobrym kierunku.

zaniepokojony

jest tak że zgadzam się w pewnym stopniu z przedmówcą:D kara za to że serwer nie daje rady ? co w wypadku gdy mam bardzo dobry komp net na poziomie 300mb i wrzuca mnie do bitwy po 5 10 minutach ? mam jeszcze jedno pytanie co planujecie z lotniskowcami za 6 miesięcy ?

Nowaruu

******ło ich niech najpierw naprawią grę a potem dają kary za to że są pedałami