Silnik Core

W dniu wczorajszym Kongzhong (wydawca World of Tanks w Chinach, gdzie gra rządzi się swoimi prawami) w oficjalnym newsie poinformował o szczegółach pracy nad nowym silnikiem do World of Tanks.
 
Według chińskiej firmy prace nad silnikiem trwały od 3 lat, a na jego produkcje firma wydała 20 milionów dolarów. Silnik Big World po 10 latach od swojego powstania przestał nadążać za obecnymi czasami. Wargaming.net zamiast kupić nowy, gotowy silnik do swojej gry postanowił stworzyć swój własny, specjalnie pod World of Tanks.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vv

Co się przyzwyczaję do jakiejś gry, to popsują grywalnosć. Counter strike, teraz wot… oddajcie mi pieniądze za 300 dni konta premium, których nie wykorzystam bo wr mam na poziomie 20%

Szczecinianin

A co ty myslisz ze jak kupisz premium na rok to bedziesz wygrywał wszystko ??

Hebius

Wizualnie gra wygląda pięknie. Szczególnie podobają mi się mapy zimowe. Na pewno trzeba czasu, żeby się przyzwyczaić do niektórych bardzo zmienionych map i dostosować do tego taktykę.

ja 1

a mnie te nowe mapy w HD się nie podobają to co zrobili z erlenbergiem powoduje ze jest to pierwsza mapa do skasowania jak będą usuwać mapy aktualnie nie grywalna

zajo

nie podoba się to grać nie musisz, proste? proste

Fiolet

Erlenberg jest teraz super mapą, zbalansowaną. Jeśli nie umiesz na niej grać to idź się nauczyć pomidorze

Vv

Na pewno ją przerabiali do HD żeby ją teraz usuwać. ..

i hate k pop

i jak ci chinole maja grac… no jak?£