Turniej regionów – pierwszy etap za nami

Krótka informacja: serwer EU przekroczył już pierwszy etap wydarzenia. Nagrodą za jego osiągnięcie jest unikalny medal 1.0 i aby go zdobyć, należy wziąć udział w bitwie 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
26 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mariusz

Jestem zdania nie dawac dziadom ani złotówki , to wtedy coś się zmieni. Jak od 2 lat gram za darmo nawet konta premium od tych dziadów już nie kupuje.

Szczecinianin

Przecież nie musisz …Ja w grudniu kupiłem premium na pół roku 🙂

jarek

A od kiedy ten medal będzie można zdobyć ? Już każdy czeski, polski i inne pomidorki będą miały medal, ja już mam złoty za sezon rankinówek więc mi nie potrzebny

P1trucha

nie podniecaj się xD

ja

tak rankinówek masz złoty medal ale chyba w stawianiu błędów orto

Grzechu

W tym tempie to “region” osiągnie z 65kk do 6 IV z palcem w obudowie. chyba, że przez święta spada ruch na serwerach?

XD

wtedy właśnie wzrasta

gooz

gdzie jest link do tej mapy ?

Fuse

Najlepszy jest nasz rodak na 1 miejscu. Gość robi dziennie po 600 bitew 😀 XD

Płaczek

Wątpię, że to jest gość. Jak już to goście (im więcej tym wygodniej, ale też nagroda bardziej do podziału). Tyle bitew dziennie w pojedynkę nikt by psychicznie i zdrowotnie nie był w stanie wytrzymać. Nawet jeśli trwałyby po 1 minucie. Taktykę ma prostą: yolo do przodu jakimś magazynkiem, wystrzelanie, taran i do garażu następną bitewkę puścić. Zapewne też kredytów nie traci, bo zawsze coś zrobi na zwykłych pociskach, a na minus nie wyjdzie. I imho ma o co grać, bo 3000 dolarów na ziemi nie leży. Jedyna wada tego wszystkiego, jeśli to jest wysyłane z USA jak sugerują niektórzy, to konieczność uiszczenia podatku. A te mogą wynosić sporo wg różnych kalkulatorów (2300+ zł).

Gogli

Patrząc na jego spadek wn8 wyglada jak dokladny przyklad bota, za którego placisz 10zl na tysiąc bitw. A na jak dobrze sie ustawi bota to zawsze jakis dmg narobi i bedzie w 1 10. Komputer odpalony 24/7 i widac efekty

lolus

ale sam fakt ile sie botów wyrzuciło na lolkowe tiery po tego procka xd ciekawe czy posprawdzają te konta przed rozdaniem nagród 🙂

AMX 50 100

600 bitew, 400 wn8… Super turniej Lapka i procki dostana ziomeczki grający w kilku na jednym koncie co jest nielegalne. No i oczywiście ludzie URAAAA i do przodu szybko ginąć brać żeton i nastepna bitwa. Gdzie polityka fair play? Nagrody powinni dostać ludzie z normalnym wn8 jak na swoje konto.

BOT na 1 miejscu

Jaaacy gracze, BOT automat na 24/7 odpalony i jazda. Gdyby nawet grał każdą bitwę 2 minuty to jeśli ich ma dziennie 600, to wychodzi, że musi grać 20 godzin dziennie non stop (sama rozgrywka, a gdzie odliczanie, gdzie garaż, przerwa na potrzeby). To BOT a nie gracz.

Siema. Kto PL?

Już się tłumaczy na forum…

Szczecinianin

Niby z czego ??

ktoś

Ludzie nauczcie sie czytac nagrody rzeczowe po kontroli fairplay!!!!!

Jarosław I

Za miłość i oddanie, hajs i łykanie jak pelikany cokolwiek spier***olimy. 😀 Nawet dnia premium za 3zł. Tyle warta jest ich miłość.

Głos tłumów

Może coś w tym jest. 🙂

tornadoretkinia

A nadal grasz, to musi być prawdziwa miłość.

Hebius

Ja mam tak samo. Nie robią nic z losowaniami na randomach, także po każdej 3,5 minutowej bitwie przegranej 15:2 mówię sobie to samo i przy okazji rzucam kilka słów pozdrowienia dla Wg. Nawet złamanego grosza.

Anonimowo

gwiazdki x8
3 zestawy kamuflażu na każdą porę roku pasujące na każdą nację (z modem na przenoszenie kamuflaży możesz mieć pokolorowany kadłub każdego czołgu :D)
x2 za każde zwycięstwo

aktualnie mamy nic nie warty medal, ale to tylko 1 krok

:-D

Gwiazdki x8? Jesteś downem i debilem, chociaż nie ludzie z downem są na pewno mądrzejsi od Ciebie. A potem sie człowiek dziwi, że takie zwierzeta grają.

Siema. Kto PL?

Też mi to wygląda na kolejny ‘trik marketingowy’ – takie już typowo ‘zzabugowe’ podpuszczanie: x8 – czyli na środkowoeuropejski: 4 rezerwy po 200% ( marzenia) albo 4 rezerwy 50% po 2 godziny. Jest 4? Jest 2? To jest 8x. Taka ‘ruska’ matematyka. Kto zna ten system i język, wie o co chodzi.