Minimaraton na MTLS-1G14 na serwerze rosyjskim!

Wygląda na to, że wcześniejsza informacja o minimaratonie okazała się być prawdziwa 😉 Wśród ogromnej liczby informacji i całego przedsięwzięcia, jakim jest wprowadzenie aktualizacji 1.0, na serwerze rosyjskim pojawił się dość interesujący minimaraton na unikatowy czołg MTLS-1G14.

W dużym skrócie: maraton potrwa od 23 marca do 6 kwietnia i składać się będzie z dziennych misji bojowych dla każdej mapy z osobna – co oznacza, że za każdą wypełnioną misję otrzymujemy znaczek / żeton i po uzbieraniu stu takich otrzymamy dwulufowego MTLS-1G14. Zadania aktualizowane są codziennie i w każdym warunek jest jeden: wziąć udział w bitwie i znaleźć się w TOP 10 pod względem zdobytego PD (brak ograniczeń w poziomach).

Maraton wydaje się być banalny, ale czy rzeczywiście taki jest? Pewnie zdaniem wielu jak i moim – owszem. Podejrzewam, że gracze na serwerze europejskim także nie pogardzili by darmowym pojazdem premium. Dajcie znać co o tym myślicie!

P.S. Być może pojawi się także i u nas, ponieważ istnieje dedykowana strona dla regionu europejskiego: KLIK.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jarek

kolejny rzadki czołg traci swoją unikalność tak jak z typem 59

KrzysieQQ

Czekam na informację, że na EU nie będzie, bo mieliśmy minimaraton na Valentine II XD

Gogli

Czyli nie ma co marzyć ze będzie na Eu.. Jak zwykle Eu pomijana w tego typu maratonach

ryhupeja

no chyba nie