Wersja 1.0 już jutro

Krótka informacja: zgodnie z naszymi wcześniejszymi przypuszczeniami, aktualizacja zostanie wprowadzona na serwer już jutro, tj. 21 marca 😉

Witajcie Czołgiści,

Z radością pragniemy poinformować o aktualizacji World of Tanks do wersji 1.0.

Z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 21.03.2018 w godzinach od 01:30 CEST do 09:30 CEST.

Dodatkowo w związku z tym:

  • Portal klanowy (eu.wargaming.net/clans) będzie niedostępny od 01:30 CEST 21.03.2018 do 08:30 CEST 21.03.2018

Dziękujemy za zrozumienie,

Roll out!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
roman

Gdzie można zacząć pobierać pliki do WOT 1.0?

Szczecinianin

Odpal wota i sam się pobierze

zbynek

8gb do pobrania

Teravius

Wie ktoś ile będzie GB do pobrania? Ograniczony transfer jest be :/

Teravius

Dziękuję.

_Patrol

Ważna informacja.

Drodzy gracze.
Wielkimi krokami zbliża się aktualizacja 1.0, czy wybraliście już zniżki i zbajerowaliście załogantki z wydarzenia Operacje Świąteczne 2018?
Jeśli nie, nie czekajcie do ostatniej chwili, bo po wprowadzeniu aktualizacji 1.0 możliwość wybrania zniżek i bajerowania załogantek zniknie.
Po wybraniu zniżki i po wprowadzeniu aktualizacji 1.0 będziecie mogli skorzystać z wybranych zniżek.
Zniżki i załogantki odbierzcie przed datą 21.03.2018

marco2217

W erze wota zawsze były systematyczne wzrosty i spadki liczebności graczy. Kolejne przepowiednie że wot upada stają się już nudne. Problem jest też taki, ze gracze rezygnują nie tylko z powodu tego, że gra jest p2w ale z poziomu umiejętności graczy w drużynie. Więcej jest właśnie takich graczy, którzy nie ogarniają tej gry a lepsi gracze wkurzają się i powoli rezygnują (Jak przegrywasz 10 bitew pod rząd).

Szczecinianin

Ja w pon przegrałem 12 bitew na 18 rozegranych …i jakoś nie odeszłem od wota.

Maciej

Mam nadzieje że bug z wczytywaniem czołgów poprawiony i nie to nie tylko mój problem bo widziałem streamy

Pesymista

A co tym razem ekipa z WG skrzaczy??? Znowu padnie czat, kontakty itp??? Czy coś innego?

Pesymista

Ile razy w ciągu tygodnia wywali serwer? Ja teraz gdy jest trochę więcej graczy serwery padają a co będzie jak ludzie wrócą do WoTa bo będzie nowa grafika.

q

Graczy jest wlasciwie coraz mniej.. sledze sobie pewne statystyki i wot aktualnie jeest na etapie padziernika 2016 roku.. byly dwa zrywy graczy , jeden po patchu 9.17.1, a drugi wiekszy przy okazji ostatnich swiat bozego narodzenia ale od tamtej pory systematycznie w dol. Czy 1.0 to zmieni? watpie, bedzie krotkie przebudzenie, ceikawosc, ale szybko uswiadomienie ze to wciaz ten sam rakowy wot tylko ladniejszy.

Negatyw

Inteligentnych ludzi jest też coraz mniej nie znaczy to że ludzkość niedługo wyginie. Pozatm takich proroków że wot pada jest na pęczki

Kosa

nie ma co się dziwić że graczy ubywa, nikt nie chce grać w gre p2w