Supertest: rebalans czołgów nagród CW

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
:O

121B ma 390 Alfy? Słabo :O

0skill

Wniosek jeden , wincyj golda.

Grzechu

w 907 mogliby dorzucic troche pestek bo się zdarza mi wystrzelać

Mrfoxx

Skoro Obj.268 v4 jest pojazdem zbalansowanym Vk/K może dostać buffa…. I to tylko pokazuje jak wot się zmienia. A jeszcze nie tak dawno temu trza było Grilla nerfić bo się obracał za szybko o 2 stopnie i ap zamiast apcr bo powodowały to że potrafił przebić czołg. A to tylko „glass gun” który od początku swego istnienia i tak musiał walczyć głównie z wspaniałym systemem losowania RNG.

CHARLIEvonSNICKERS[TDSTX]

Według mnie M60 obecnie posiada bardzo dobre parametry działa, więc nie rozumiem po co poprawiać to co i tak w tym czołgu jest na wysokim poziomie. WG powinno zbuforować do podobnych parametrów wieżę M60, bo jest papierowa w porównaniu do drzewkowego Pattona.

Anonimowo

Wg mnie zmiana ta pozwala go odróżnić od drzewkowego Pattona. Nie ma może pancerza, ale ma o wiele lepszą mobilność. Coś jak amerykański Leopard. Podobnie jest z tym T95E6. Nie będzie może celny, ale alfą i DPMem będzie siał postrach – taki amerykański STB-1. Tu też cieszy cofnięcie poprzedniej propozycji, gdzie tracił znacząco na ogólnej celności. VK z kolei od Pz.Kpfw. VII będzie różnił się działem. Te same zalety, ale inny wariant. A z chińskiego meda, na to wygląda przynajmniej, chcą zrobić ponadprzeciętnego spottera. I może to słusznie. W stosunku do 121 nie ma aż tak dobrego pancerza i DPM, ale jeśli poprawią zasięg spota i camo to będzie unikatowy w tej skali med, bo nie ma drugiego takiego co by łączył 420 m i ponadprzeciętne kamo spotykane na lekkich. Ofc lekki to nie będzie, bo mobilność nadal zostanie przeciętna.