Wargaming na Gamescomie 2018

Wargaming potwierdził swój udział na targach Gamescom 2018 (Kolonia, Niemcy),  choć sama wystawa odbędzie się tradycyjnie w ostatnim miesiącu lata, jest na co czekać. Ostatnio zakończono rejestrację firm, to znaczy do 22 lutego deweloperzy musieli składać dokumenty, dopiero po uzupełnieniu dokumentów firmy biorące udział znalazły się na liście uczestników, w tym roku także Wargaming. W porównaniu do ubiegłego roku złożono o 13% wniosków więcej.

Wśród pogłosek, które do nas napływają, białoruski deweloper powinien zaprezentować między innymi drzewo technologiczne polskiej nacji (wielu czekało na nich w 2017 roku – albo i dłużej red.), nową mapę “Studzianki” i ogłosić lub pokazać prototypy nowych tytułów mobilnych. Być może wpłynie to również na nowe tryby. To właśnie na rynku mobilnym skupiają się teraz projektanci z Wargamingu. Wystawa odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia w Kolonii w Niemczech.

Źródło: vk.com

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PumasCat

I pewnie nowe premki xd

Heniu

Kur.a to jest info z przed 5 lat ,mój błąd. Ale mimo wszystko dlaczego nie działają serwery? Ktoś coś?

Heniu

Moglibyście informować swoich odbiorców o takich sprawach.

https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/game-server-maintenance-march-19th/

Bin4r

Wkleiłeś link do artykułu z 2013 roku. Dziś nie ma żadnych prac konserwacyjnych.

Heniu

Jakieś info na temat niedziałających serwerów?

Szczecinianin

A ne działały ?? Ile ??

t.

Bardzo cenna informacja…