Wieści z SuperTestu – Columbia (ex-Clevland)

World of Warships Development Blog na swoim blogu przedstawił zmiany dotyczące krążowników amerykańskich. Na pierwszy ogień idzie krążownik Columbia, znany wcześniej jako Cleveland. Okręt został przesunięty o dwa tiery wyżej (z VI na VIII tier), a jego statystyki dostosowane do aktualnego poziomu. Pamiętajcie że okręt jest w fazie testów i wszystkie statystyki mogą się jeszcze zmienić.

Artyleria główna to 152 mm/47 Mk16, prędkość obrotu wież zwiększyła się z 5.5 stopni/s na 10 stopni/s, czas przeładowania natomiast zmniejszył się z 8 do 7 sekund. Zasięg wykrywalności na powierzchni zmniejszono z 13.4 km na 11.88 km.

Sonda hydroakustyczna i Obrona przeciwlotnicza zostały rozmieszczone w różnych slotach. Okręt będzie mógł korzystać albo z Sondy, albo z Radaru. Myśliwiec zostaje zastąpiony samolotem zwiadowczym.

Poprawiono obronę przeciwlotniczą ale najprawdopodobniej będzie jeszcze mocno zmieniana.

Ilość HP oraz materiały eksploatacyjne są teraz dostosowane do poziomu okretu.

Grubość poszycia jest poprawiona i wynosi teraz 25 mm zamiast 16 mm.

Nowa nazwa jest nazwą zastępczą, dopóki okręt nie zostanie wprowadzony, aby uniknąć pomyłki z istniejącym.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments