Darmowy T7 Combat Car z 30 dniami konta premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
тов. благть

hmm… identyczne dzialko mamy w m2 light dodatkowo w tym lajcie mamy lepszy armor i predkosc, wiec jedynym argumentem do kupienia tego sheißu jest konto premium… no poprostu сука благть!!!

Anonimowo

rzadki pojazd?
rzadki jak kupa, którą jest

Xenowski

W końcu mogę go mieć a dodatkowo przez cały miesiąc będę miał motywacje by grać w moją ulubioną gre! Dziękuję Wargaming!

Ja

Mogli choć dać coś czego już nie rozdawali kiedyś – pewnie bym się skusił, a tak..

przypadek

wyłączone kontarze w “10 najgorszych czołgów premium”

Przypadek ?
nie sądzę

Tomek

Skoro tutaj pojawiają się geniusze, którzy na komentarz typu “IS6 jest słaby” wyjeżdżają Ci z tekstem, że “gra się zmienia i trzeba było kupić defendera” no to soory, raczej nic ciekawego byś tam nie znalazł..
Ja kiedyś napisałem, że T-34-3 jest słaby to z pięć osób wyjechało mi z tekstem, że trzeba było patrzeć co kupuję, to jak by zareagowali na 10 czołgów 😀

“Teraz się nie gra wolnymi czołgami jak mausebrechreami czy kv5”
“Nie trzeba było kupować tej pantery”
“Ludzie naoglądali się filmików na YT i myśleli, że będą wymiatać na CDC”

Tak byłoby, mówię Ci 😉

Płaczek

Się nie dziwię. Większość komentarzy, która tu była wypisywana pod adresem jakiegoś gościa to były jakieś wyzwiska od cziterów. Może te osoby poniekąd mają rację, ale niech pierwszy z nich rzuci kamieniem ten kto nie zagrał nigdy nieuczciwie (nie tylko czity pokroju tundry, aimbota, xvm’a, ale również wypychanie sojuszników, czy celowy sabotaż). I nie. Nie bronię tu nikogo. Większość ma jakąś skazę na swoim honorze gracza, ale nie ma co każdego obrzucać błotem, gdy nie ma się ku temu niezbitych podstaw.

Anonimowo

Jaki ku… darmowy -_-

lul

kolega ma problem bo trzeba 10 euro wydac zeby cos za darmo dostac w bonusie 😀

Jarosław I

Nie znają języka polskiego albo dostają procent od sprzedaży powielając, jak roboty, marketingowe “chłyty” WG. Za darmo to znaczy bez płacenia, a tutaj jak zapłacisz za 30 dni premki to w cenie dostaniesz czołg. To nie jest za darmo, nie róbcie z języka ojczystego i logiki k***. Nie spinam się o samo płacenie (co pewnie sugeruje komentarz lul) bo, co kto robi ze swoimi pieniędzmi to jest prywatna sprawa.

An

Dobrze prawi, polać Mu 🙂

Płaczek

Dlatego zawsze wolę określenie ‘bonus’. “Za darmo” jak dla mnie ma jednoznaczne określenie choć jedno jest synonimem dla drugiego. W wypadku tej oferty ciężko użyć również “bonus”, bo jest to traktowane jako całość ze zniżką.