Tapeta z klimatem – Leopard 1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Leopard 1, okryty drugowojennym “bekonem”.
Rzygłem.

light side jedi

Leo PTA i Leo 1 <3 dwa moje ulubione czołgi w WoT. Leo PTA, imho, jest nawet trochę za mocny, ale cicho sza, bo jeszcze dostanie nerfa 😛

RNG NEVER

Miałem ten czołg na testowym … Wymiatałem nim równo… Niestety wiem że cierpienie mnie czeka wielkie na grindzie pozostałych do niego .
W sumie taki sens w tej grze , grindować smelc i mieć zepsutą psychikę by na końcu odjechać Lambo..

Płaczek

Linia jest tak trudna jak gracze, którzy nią grają. Wg mnie to jedna z lepiej zbalansowanych linii, która w niczym nie jest mocna, ale też nie jest w niczym słaba. Do tego głupoty powtarzane przez śmietankę pomidorowego WoT’a… Wszystko co nie ma mega peny, walnięcia, pancerza jest “fuj”. Żyj więc dalej w swoim przekonaniu, a ci co mają odmienne zdanie do masy i umiejętności docenią potencjał tych maszyn. Swego czasu podobnie wzbraniałem się do Czechów, bo wszyscy w koło z Smalcem na czele głosili, że Konstrukta i VTU to gruz. Jakie moje zaskoczenie było, gdy zacząłem nimi grać i okazały się całkiem przyjemne w rozgrywce.

RNG NEVER

Może lepiej zmień media bo komentarz typu. glupoty powtarzane bla bla przez śmietankę pomidora bla bla są z góry nie na miejscu owszem zdarzają się w każdej Lini drzewek technologicznych różnych nacji “Rodzynki” że szkoda gadać , nie mówie że wszystko jest gówniane.
Takie moje zdanie , tak gra jest skonstruowana że nie które czolgi po prostu muszą być tym rodzynkiem którego nie chcemy

Płaczek

To powiedz mi skąd niby wiesz, że czeka cię cierpienie w trakcie grindu? Nie grając linią stwierdzasz to bo ktoś ci tak powiedział, bo statystyki pojazdów nie są kosmiczne? A może na testowym bazujesz, który z testowaniem jakości pojazdów niewiele ma wspólnego? I fakt, że nie każdemu podpasuje dana linia, ale nie o to mi chodziło. Chodziło mi tylko o to dlaczego daną linię skreślasz bez zagrania nią?