Sub_Octavian o problemach z patchem 0.7.2

Jak wiecie, nowa łatka wprowadziła trochę zamieszania i bugów. Pracownicy Wargamingu zbierają materiał o nich na forum, prosząc zarazem o dokładne dane. Po wstępnej analizie Sub_Octavian zamieścił oto taką notatkę dotyczącą częstszego “wsadzania cytadel“:

Witajcie,

Aktualizacja dotycząca balistyki / penetracji podwodnej / AP:

• Nie planowaliśmy żadnych zmian w AP / penetracji podwodnej;
• Ustawienia, które mogłyby wpłynąć na to, nie uległy zmianie;
• Przeprowadziliśmy również obszerne testy. Testowaliśmy w aktualnych wersjach 0.7.2 oraz wcześniejszej – 0.6.10 i nie znaleźliśmy żadnych zmian (sprawdziliśmy na okrętach Hindenburg i Conqueror);
• Niemniej jednak widzimy wiadomości od niektórych graczy, a także widzimy pewne wahania w statystykach dotyczących zniszczenia cytadel, jeśli porównamy patch 0.7.2 do wcześniejszych łatek;
• Kontynuujemy śledztwo, sprawdzając kod odpowiadający za balistykę pocisków i powiązane elementy gry, które mogą mieć wpływ na sytuację.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments