Kwietniowy Wierzchołek drzewa – czas głosować!

Nadszedł marzec, a wraz z nim kolejna oferta specjalna Wierzchołek drzewa. Tym razem skupiona jest na pojeździe Object 430U. Wykorzystajcie jak najlepiej tę okazję, bo zniżki i bonusy nie będą wiecznie dostępne!

Pojazd, który jest bohaterem tej edycji Wierzchołka drzewa, został wybrany przez Was poprzez głosowanie. Właśnie rozpoczynamy kolejne, macie zatem szansę na wybranie bohatera następnej oferty Wierzchołek drzewa, która rozpocznie się 1 kwietnia. Zalogujcie się na swoje konta i oddajcie głosy na Wasze ulubione lekkie czołgi X poziomu. Głosowanie zostanie zamknięte 15 marca.

Możecie znaleźć ją na naszym oficjalnym forum – wystarczy, że klikniecie poniższy przycisk, aby przejść do odpowiedniego wątku, i zagłosujecie:
LINK DO ANKIETY

Wierzchołek drzewa – zasady:

  1. Czas trwania: Oferty specjalne Wierzchołek drzewa trwają przez cały miesiąc.
  2. Premie: Zniżki na pojazdy należące do wyróżnionej linii, zwiększony przyrost PD ich załóg oraz dwie misje specjalne, dostępne wyłącznie dla pojazdu X poziomu z linii występującej w ofercie.
  3. Głosowanie na pojazd: Na forum zostaną opublikowane specjalne ankiety. Możecie głosować na pojazd, który chcielibyście zobaczyć w następnej ofercie Wierzchołek drzewa.
  4. Możliwość głosowania: Każdy, kto posiada zarejestrowane konto, może zagłosować w ankiecie po zalogowaniu się na forum.
Dwie misje specjalne będą dostępne dla każdego, kto posiada w garażu pojazd X poziomu z linii wyróżnionej w ofercie. Misje te będą dostępne przez dwa miesiące od chwili rozpoczęcia oferty.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk0308

No no widzę że ktoś dopadł się do komputera bez zgody rodziców i uprzejmości gimnazjalne okazuje….

Kenshiro

Omae wa mou shindeiru

Danio

fv 4005 stage II

anonim

Object 430U. Wykorzystajcie jak najlepiej tę okazję, bo zniżki i bonusy nie będą wiecznie dostępne!

Pojazd, który jest bohaterem tej edycji Wierzchołka drzewa, został wybrany przez Was poprzez głosowanie

ps . jakie głosowanie co to za bzdury

:-D

To Ty bzdury piszesz

Anonimowo

nie było losowania … WG wybrało ten pojazd …

:-D

Losowania nie było, ale było głosowanie….
Nie wierzysz? To sobie poszukaj

anon

Oczywiście, że było. To że ty nie potrafiłeś go znaleźć nie znaczy, że głosowanie nie istniało