World of Warships nawiązuje współpracę z Twichem

Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu pojawiały się informacje lub zdjęcia nawiązujące do loga Twicha. Teraz dokładnie już wiemy o co chodzi.

Jak zapewne zauważyliście, w WGcenter jest baner, który podejrzanie wygląda jak symbol Twitch Prime. A tutaj jest link do rejestracji: https://twitch.worldofwarships.com/

I żeby wszystko było jasne – uruchamiamy program partnerski, który pozwoli Wam zdobyć trochę fajnego łupu w grze.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział:
1. Założyć konto Twitch Prime (utwórz standardowe konto, a następnie uaktualnij je do Prime).
2. Założyć lub już mieć konto w World of Warships i powiązać je ze swoim kontem Twitch.
3. Zainstalować WoWs.
4. Cieszyć się łupem po zalogowaniu się do gry! W skład łupka wchodzą: bardzo utalentowany dowódca Kappa, któremu można przypisać amerykańskie okręty w stylu Twitcha, 5 kontenerów Twitcha z szansą na dublony i osiągnięcia.

Konto Twich Prime można darmowo uaktywnić na 7 dni. Niestety jest też mały problem. Geolokalizacja może Wam przeszkodzić we włączeniu opcji na czas próbny. Poniżej podajemy Wam link jak to obejść ;), miłego grania.

Jak obejść lokalizację na Twichu.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Homie

Zabraklo “t”?
😉

Anonimowo

Potwierdzam, działa a nagrody nawet fajne, zwłaszcza dla nowych graczy 🙂