Jak grać FV217 Badger – World of Tanks Polska

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krotoszynpl

Zgadzam sie z kolegami mam tak samo, badgera z przodu klepie połowa medów z X tieru na standard pociskach.A jeśli chodzi o celność ogólnie w grze mam jak kolega połowa nie dolatuje,nietrafia a auto na dystansie 50metrów pudłuje żenada

Marek

Mam wrażenie że WG wprowadziło jakiś dziwny poziom balansu na sytuację o której mówisz. Bo od paru miesięcy zauważyłem wzrost pudeł, i nie ważne czy strzelam VK 100.01 z biodra, czy strzelam S1 na pełnym skupieniu. Czy z 50m czy z 400m. Nie ważne gdzie celuję. Przymierzam w garnek, zniesie na jarzmo. Przymierzam w dolną płytę, wryje w ziemię, celuję w karabin, zejdzie na gąski. Wczoraj 6 strzałów z S1 w stojący T30 (przód). Wszystkie krytyczne lub pudła. 7 strzał między kadłub i wieżę – za zero…poddałem się.

Anonimowo

co wy pierniczycie ten czołg nawet 8 przebijają nie ma już prawie nikogo kto na złotej amunicji nie strzela ludzie nawet chiński 5 heavi czy maus nie mają szans z pociskami premium więc nie wiem po co robić mocny pancerz ?