Darmowy T-127 w ramach Wierzchołka drzewa na serwerze azjatyckim

Na azjatyckim serwerze pojawiła się ciekawa oferta dla graczy, którzy biorą udział w ich co miesięcznym “Wierzchołku Drzewa”. Poza tradycyjnymi nagrodami, z którymi mamy do czynienia na serwerze europejskim pojawiła się możliwość wygrania radzieckiego czołgu premium III poziomu – T-127.

Jeśli ktoś bierze aktywnie udział w tym evencie to nie powinien to być dla niego najmniejszy problem – by otrzymać ten czołg-zabawkę gracz musi wykonać dziesięciokrotnie misję polegająca na wbiciu 25 000 doświadczenia na pojazdach objętych ofertą. W tym wypadku jest to linia prowadząca do Leoparda I. Jest to raczej miły dodatek do eventu niż poważna nagroda i główna motywacja wbijania Leoparda, ale dla osób, które głosowały na ten pojazd i rzeczywiście mają go w planach to jest to nie wątpliwie okazja do zaoszczędzenia kilkuset sztuk złota. A i T-127 to dobry pojazd by się odstresować na niższych tierach.

Chciałoby się, by tego typu urozmaicenia trafiały na serwery europejskie. Czy tak się stanie? Zobaczymy, należy trzymać kciuki, że i u nas za tego typu rutynowe (bo obecne od bardzo dawna) eventy będą do wygrania małe czołgi.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Płaczek

Odstresować mając przeświadczenie, że się bije nowych graczy? Nie dziękuję.

Płaczek

* głównie nowych, gdy się jest weteranem