WG przestaje wspierać język polski na konsolach – PS4 & Xbox ONE

Na oficjalnej stronie WoT Console, pojawił się wpis oznajmiający że WG przestaje wspierać język polski zarówno na swojej stronie jak i na profilu Facebook World of Tanks Console.

Dowódcy!

W czwartek 15 marca 2018 wsparcie języka polskiego na portalu World of Tanks Console oraz polskiego profilu WoTC na Facebooku dobiega końca.

Gra World of Tanks nadal będzie dostępna w języku polskim na PlayStation 4, Xbox One i Xbox 360, więc nie przestawajcie walczyć z milionami innych graczy na całym świecie i próbujcie swoich sił w naszych porywających kampaniach War Stories.

Będziecie mogli również śledzić najnowsze informacje o World of Tanks w języku polskim w naszym programie uruchamiającym. Jeżeli jesteście fanami profilu World of Tanks Console na Facebooku, zostaniecie automatycznie przełączeni do angielskiej wersji strony od 15 marca.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i do zobaczenia na polu bitwy!

Ź: WoT Console

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Laderek

A jest w ogóle jakieś polskie forum dotyczące WOT konsole??

JaPolak

A ja mam nadzieję, że w końcu zrobią jakieś lepsze rozgrywki na 10 tierach. Powoli czołgi w garażu się kurzą a człowiek poczuł by troszkę rywalizacji .

Imperceptible

Za malo was gra na konsolach, by ponosic az takie koszta. Polska zawsze pecetem stala.

Maciej

A wy dalej na drzewko liczycie XD

Anonimowo

Wot ma Polaków w ***** czas szukać innej gry

Pulo

Najwidoczniej gra umiera na konsole, najpierw likwidacja polskiego forum teraz strony. Nie warto już nic kupować w grze bo to stracona kasa, chyba że pozwolą na migracje konta na PC, szczerze mówiąc w to wątpię. Ja durny kupiłem jeszcze WZ-120.

warrior

Mam nadzieje, że jakaś gównoburza się odbędzie