Dwa nowe tryby gry w World of Warplanes

Dwa nowe tryby gry w World of Warplanes
Dołącz do operacji Westwall, aby zdobyć unikatowe samoloty

Po sukcesie ostatniej aktualizacji do World of Warplanes już 2 marca wystartuje operacja Westwall, gdzie gracze będą mogli spróbować swoich sił w dwóch, nowych trybach gry – Inwazji i Wyniszczeniu. Są one przeznaczone dla samolotów poziomu minimum IV.

W Inwazji gracze dzielą się na drużyny atakujące i broniące. Na początku bitwy broniący gracze muszą ochronić sektory przed agresorem w określonym czasie. Po zajęciu któregoś z nich, atakujący zyskują dodatkowy czas. Obie drużyny mają limitowaną ilość powrotów do bitwy także odpowiednia komunikacja i rozsądna gra jest kluczem do zwycięstwa.

Wyniszczenie opiera się głównie o walkę kołową, niszczenie wrogich maszyn i kontrolę sektorów. Im więcej sektorów dana drużyna kontroluje, tym zestrzelenie samolotów jest cenniejsze. W tym trybie nie ma limitów jeśli chodzi powroty do bitwy, także szykujcie się na mnóstwo dynamicznych pojedynków w przestworzach.

Grając w obu nowych trybach i wykonując misje, gracze mają szansę na zdobycie dwóch nowych samolotów VIII poziomu – Dornier Do 335A-1 Pfeil i Curtiss XF-15C.Dornier był najszybszym niemieckim samolotem z silnikiem tłokowym uzbrojonym w bomby. Curtiss XF-15C to amerykański myśliwiec, którego wyprodukowano tylko 3 sztuki.

Do gry dodano również dwie nowe mapy – latarnię morską i zimową wojnę. Każda z nich wnosi ciekawe rozwiązania do gry jak walka w nocy, co ogranicza widoczność czy też gęste chmury i zacinający deszcz.

Szczegółowe zmiany w najnowszej aktualizacji dostępne są pod tym adresem ->  https://worldofwarplanes.eu/pl/game/version/update-2-0-4/ \

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lelol

sorry samoloty wygral WT 🙂

Anonimowo

Mozna wylaczyc automatyczne aktualizacje

jjaarroo72

…po sukcesie ostatniej aktualizacji ??!!! Aktualizacja 2.0 Zabiliscie ta grę! !!

tankista4

Gra jest super. Idź z tą propagandą 1.9 gdzieś indziej.

robertunio

Da się tą grę zainstalować bez WGGC ?

AKS

Chyba nie, ale niby po co to robić? Wszystkie gry WG i newsy w jednym miejscu, game center to genialne rozwiązanie

NiezlySzajs

Może i genialne, ale po każdej aktualizacji WoWs, WoWp i WoT muszę pobierać całego klienta od nowa (nie mam modów).

tankista4

Nie można na 100%. Próbowano.