Oficjalne centrum modów

O tym wiadomo już od dawna, ale tym razem pojawiła się oficjalna notka na portalu WoT 😉


World of Tanks skupia wokół siebie ludzi ze wszystkich krańców świata w niesamowitą i różnorodną społeczność o wydawałoby się nieograniczonej kreatywności. Przez lata stworzyliście wiele świetnych modów, które zmieniają grę na lepszą. Niektóre z nich (kręgi zasięgu widoczności, widok artyleryjski itd.) weszły nawet do kanonu gry i są dostępne dla wszystkich czołgistów. Aby wspierać Was w tych działaniach, startujemy z oficjalnym repozytorium modyfikacji World of Tanks (obecnie dostępnym w językach angielskim i rosyjskim).

Repozytorium modyfikacji World of Tanks jest miejscem, gdzie znajdziecie wszystkie nowe i najlepsze mody. Jego prosty i intuicyjny interfejs pozwala na szybkie przeglądanie, a wymagania, które trzeba spełnić przed wysłaniem swojego kodu, sprawiają, że te, które zdecydujecie się zainstalować, nadają się do użycia. Możecie również wysłać swoje dzieła w dowolnym momencie, by sprawdzić, czy odpowiadają kryteriom polityki fair play. Rozszerzenia, które przejdą sprawdzian, trafią do repozytorium, skąd czołgiści mogą je pobierać bez martwienia się o naruszanie zasad.

Jak wygląda sprawdzanie?

  • Etap 1: Upewniamy się, że modyfikacje nie zawierają błędów, nie mają nadmiernego wpływu na wydajność, nie są zabronione i działają poprawnie. Jeśli wszystkie te aspekty nie budzą wątpliwości, mod staje się dostępny do pobrania.
  • Etap 2: Po osiągnięciu pewnej liczby pobrań mod przechodzi bardziej szczegółowe testy stabilności i wydajności. Jeśli ujawnią się jakieś problemy, jest on odsyłany do twórcy w celu wprowadzenia poprawek. Mody, które z powodzeniem przejdą ten test, będą oznaczane zielonym znaczkiem, by pokazać, że zostały zweryfikowane.

DO CENTRUM MODÓW

P.S. W stopce strony można zmienić wersję językową z RU na EN, tym samym dostając wgląd do europejskich paczek modów.

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
aaa

Co nie zmienia nadal faktu, że można instalować nielegalne mody z zewnętrznych stron. Czekam na moment, kiedy Wot zostanie zamknięty wyłącznie na mody akceptowane przez WG.

Dziękuję dobranoc

No i tak dużo graczy psioczy na Aslaina, że czity zawiera (kiedyś moze i tak, ale nie obecnie!). WG oficjalnie wspiera umieszczając Aslaina na swojej stronie. Dziękuję dobranoc.

VanQuisch

Krok w dobrą stronę. Nie myślałem, że kiedyś to powiem ale czas wypowiedzieć zakazane słowa… WG, dobra robota!

HEHESZKI

Bardzo dobra informacja , im szybciej tym lepiej.

jeszcze tylko usuniecie folderu mods i gra gitara.

mody powinny byc wgrywane w gre , bez możliwosci modyfikacji

piotrh5

nie mogę otworzyć moda pomoże ktoś nie wiem ja go wgrać