„Rakietowa Kobra” – T-64B w WarThunder!

Aktualizacja 1.77, „Nadciągająca burza” zapowiada się coraz ciekawiej. Fragment dzisiejszego „Blogu deweloperskiego”:

…podczas wprowadzenia do służby T-64A, prace nad jego modernizacjami trwały nadal. W latach 70. powstał T-64B, którego jedną z największych zmian była opcja prowadzenia ostrzału z PPK. W War Thunder T-64B będzie nowym dodatkiem do VI ery radzieckiego drzewka rozwoju. Zaoferuje on więcej taktycznych możliwości od poprzednika. Pomimo że sporo wnętrzności jest takich samych, to jednak czołg znacząco różni się pod kilkoma względami. Jedną z nowości jest możliwość odpalania pocisków 9M112 Kobra, sterowanych radiowo (kontrola odbywa się poprzez celownik). Jednakże trzeba mieć na uwadze, że zabranie nowego typu pocisków odbije się na ilości podstawowych. T-64B zabiera taką samą ilość pocisków co poprzednik. Najlepszym rozwiązaniem będzie zabranie tylko kilku PPK.

Kiedy tylko aktualizacja zagości na serwery, postaram opisać się wszystkie nowości tak, abyście mieli pogląd na to co ciekawego twórcy dla nas szykują.

Burza nastąpi już niedługo. Będziecie na nią gotowi?


Źródło:

Blog deweloperski: T-64B

 

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
LordFenikX

Ja na poważnie wziąłem się za WT i najpierw ruscy, skoro jest T-64 już to T-72 jest kwestią czasu 😀

da

T-72 to taki biedny T-64

Anonimowo

Nie mogę się doczekać aż pokażą Abramsa. Pytanie tylko: czy Niemcy dostaną produkcyjną wersję Leoparda 2 w 1.77.