9.22 – ankieta World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czkowiek

Polak ty jakiś przybity jesteś czy szpital Tobie potrzebny od zaraz czytając te Twoje wypociny aż zgriza bierze człowieczku co ty bierzesz albo zmienić trzeba już lekarza bo ten Cie oszukuje

Part

Czasami wolność slowa powinna byc zakazana np tu czytajac te wasze wypociny:)

Grześ

Co wam tak zależy aby wydać 200 zł na czołg , ludzie dajcie spokój lepiej sobie zbadać super conquerora lub jakiś inny fajny czołg X poziomu a i są też fajne premki które zarabiają

Anonimowo

Weźcie to gówno wywalcie z wota tak jak wszystkie ruskie i szkopskie pojazdy. Najlepjej jak by nie było tych krajów (HAHAHAH). Polaka ( przepraszam nie Polaka nie wiem jak to osobę nazwać) widzącego w czołgu szkopskim to bym od razu powiesił za jaja. Ogarnijcie się ludzie!!!

Ty no nie wiem

Ziomek. Just gra. Takie spinanie powoduje raka odbytu.

zxc

Nie wiem czy jesteś totalnym trolem czy po prostu dzieckiem. Co ma to jakim czołgiem jeździ się w grze komputerowej do tego czy Polak jest Polakiem. Jak ja kocham takich idiotów, którzy dumnie nazywają się patriotami, a tak naprawdę wymyślają jakieś durne zasady – pewnie dla zasady nigdy nie robisz zakupów w dyskontach, bo są szwabskie, a i paliwa nie tankujesz bo jest od ruskich… No ale amerykańskie czołgi są spoko, bo przecież oni nie zabijali nigdy cywilów, nigdy nie spuścili atomówki na miasto pełne normalnych ludzi i przede wszystkim nigdy nie wypowiedzieli wojny dla swoich własnych (i ich koncernów) interesów.

Jedyną osobą, która musi się ogarnąć jesteś ty – zacznij żyć dziecko i dostrzegać coś więcej niż czubek własnego nosa. To że Ty masz jakieś durne zasady nie znaczy że inni muszą się też nimi kierować. Należy pamiętać, że nie ważne jakiej człowiek jest narodowości pozostaje on dalej człowiekiem. Psychopaci i ich przydupasy mogą trafić się w każdym narodzie i nie oznacza to że cały dany naród jest taki jak ci idioci, którzy nim rządzą w danym okresie.

Polak

Dla mnie szkop to nie człowiek !!! A ja i tak twierdzę że Polak który gra szkopem to idiotą. Gra gra ale jak widzę ten krzyż na czołgu w mojej ekipie to mam chęć od razu go rozwalic. Chcecie aby gra była realistyczna …hahaha to grajcie sobie dalej czołgami narodu co wymordowali tyłu Polaków …. Powodzenia dzieci hitlera

Myślący

HAHAHA kolejne dziecko/dzieci wojny…. Jeśli taka twoja logika to ruskimi nie graj patrz wyżej = szwaby. Brytole i żabojady nie bo nas rzucili na żer szwabom chcąc mieć więcej czasu dla siebie. USA sprzedali nas w Jałcie wujkowi Samowi i mieliśmy PRL. Co do Szwedów Czechów i Japończyków to chyba tylko Ci ostatni bo jako jedyni z aliantów nie byliśmy z nimi na wojnie i mieliśmy normalne dobre stosunki dyplomatyczne.

P.S. Aha jeszcze Szwedzi nie bo Potop i ogólnie wojny w XVIII a Czesi są na nas wkurwieni za Zaolzie. Więc jak widzisz według logiki to skasuj WOT może WT jak grasz/gracie a najlepiej to skocz z mostu bo nas od wieku rąbali w du…

Fuse

Defender to bardzo dobry pojazd. Nie mam go ale też nie czuję przed nim większych obaw. Przed nerfem Bulldoga bardzo często je podpalałem praktycznie 2-3 strzał to powodował. Dolna płyta jest płaska dlatego w bok bardzo często wchodzi. Oczywiste jest to, że takie 2 na topce vs np. WZ 111 i IS 6 z mniej doświadczonymi “playerami” sprzyja przegranej. Połowa czołgów w tej grze jest niezbalansowana i to jest chyba większy problem. O wiele bardziej boję się OBJ 268 B, pseudo RNG, arty focusu i opancerzonego shitu wypchanego pociskami HE który to nawet nie musi trafić niż Defendera. Boję się też kierunku, w którym zmierza ta gra….

Ja

czuję w moczu defendora w marcu z okazji 1.0…

q

hahaha brawo wg, nie ma to jak dawac falszywe nadzieje ze zalezy wam na opinii graczy, ankieta dla picu i uspokojenia plebsu

Anonimowo

Wygląda na to, że mimo iż WG nie dało defendera do sklepu premium to badają opinie graczy i coś kombinują.

Płaczek

Wróci Defektor. Tylko nie wypuścili go teraz, a zwlekają na coś co będzie wiązało się z hazardem. Sukces tegorocznych paczek był ogromny, więc czemu by znowu tego nie wykorzystać? Ale nie mogą przez to wypuścić już teraz, a muszą budować legendę wokół niego. Wokół Typa 59 swego czasu zbudowali i im to wyszło na plus.

Bruno

Wystarczy dodać procentową szansę na zdobycie Defendera w paczkach świątecznych na koniec 2018 roku. Niby spełnią obietnicę nie dodania go do sklepu, a mimo to zarobią masę kasy.

gracz

Dodatkowo dotyczyła również pojazdu T-10, przynajmniej w moim przypadku.( Czy bym polecił i jak sobie radzi etc.)