World of Warships Tactics – czyli pomoc w bitwach klanowych

World of Tanks Tactics to strona, która już wcześniej pomagała tysiącom graczy zaplanować taktyki na wieczorne wojny klanów. Od niedawna projektanci strony umożliwili to samo wirtualnym kapitanom. World of Warships Tactics zaprasza!

Co oferuje nam strona? Jest kilka bardzo ciekawych udogodnień, ale zacznijmy od początku. Ideą strony jest wspomaganie planowania wszelkiego rodzaju bitew drużynowych w różnych grach. Znajdziemy tutaj – prócz WoTa – takie gry jak LoL, StarCraft II, AW czy też MechWarrior Online. Do wyboru mamy także kilkanaście języków, na które strona jest przetłumaczona. Jak pisze sam autor strony: “Ta strona jest bez opłat, bez reklam i open-source. Zamierzam utrzymać ją taką.” Także bierzcie i dzielcie się tym wszyscy.

Sama strona prócz możliwości korzystania z niej bez potrzeby zalogowania oraz szybkiego samouczka posiada intuicyjny interfejs, przez co jest prosta w użyciu.

Po zalogowaniu można zapisać wszelkie taktyki lub nagrać je w formie wideo. Opcji jest bardzo dużo. Dowódca-taktyk oprócz rysowania znaków bądź też okrętów lub ich tras, może “pingać” w odpowiednie miejsce w czasie realnym. Przydaje się to podczas omawiania taktyk z graczami. To zdecydowanie jedna z lepszych stron wspomagających klany.

http://pl.wowstactic.tk/

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments