IS-7 – czy czołg jest faworyzowany przez WG?

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Nethan

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że Wargaming to nie jest firma stawiająca na własny prestiż, reputację, zasady etyczne, profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i inne takie tam. Wiemy to od dawna. Czego się więc spodziewamy po czymś takim jak Wargaming?

7_7_

Ob705A to rozrusznik gnoju w porównaniu z IS-7. Jedyna jego przewaga to pancerz. Każdy MT rozjedzie HT i nie ma w gym nice dziwnego. Aczkolwiek Ob.430U faktycznie jest zauważalnie lepszy od konkurencji, przynajmniej do następnej aktualizacji. Dodanie penetracji ciężkim przyspieszy rozgrywkę… co chyba nie jest dobrym rozwiązaniem.

VanQuisch

*rozrzutnik
Nie wiem nawet czy istnieje takie coś jak rozrusznik gnoju.

Beton

Oczywiście że tak. Ten kto tego nie widzi albo neguje jest albo zwykłym debilem albo po prostu go to nie obchodzi i nie zwraca na to uwagi.
Wystarczy po bitwie popatrzeć czasem na osiągnięcia zespołu, najlepszym przykładem niesprawiedliwości w ocenie za bitew będzie porównanie Is7 do e100. Nie raz bywało ze zblokowałem 3000, zadałem 2700 i coś tam dopomogłem w e100 a więcej doświadczenia w bitwie dostawał is7 który nic nie zdziałał poza zadanym 1000 dmg. Takich przykładów jest pełno i są widoczne tylko trzeba się temu przyjrzeć i ocenić samemu…. Dziwnym zbiegiem okolicznosci zawsze taka niesprawiedliwość dotyczyć radzieckich czołgów, przypadek?

ja

” i coś tam dopomogłem” i w tym sęk…

Za pomoc dostaje się bardzo dużo xp…
Zresztą to wynika z podstawowych zasad podziału xp – Za sam spot dostajesz %50 tego co ten, co robi dmg.
A czy Is7 jest dobrym spoterem…? 🙂

ja

Może te 2700 wyspotował Ci IS-7 i zabrał 50% exp. Swój 1000 dmg, który zadał, sam wyspotował i przez to uzyskał lepszy wynik… 🙂

LUFRY

Czy IS-7 jest faworyzowany, tego nie wiem, ale wiem napewno że Ruskie medy IX i X są i ta aż za bardzo. W nich można strzelać na ********* z 500m i będzie wchodziło, strzelasz do nich od boku i idzie w gąsienice za zero, a dolna płyta w Ob. 430U, Ob. 906 i 140, czasami bywa mocniejsza niż Mausa górna płyta. Czego wy oczekujecie, że WG wam powie że- tak faworyzujemy rusie czołgi, w końcu to ruska gra.

Dawid

Moim zdaniem temat jest źle interpretowany , należało by zapytać czy Radzieckie drzewko jest faworyzowane ?

Wiadomo : ruska gra , ruski producent , ruskie zasady , bo i ruscy są największą ze wszystkich społecznością grającą w WOT-a .
Ale jak popatrzymy na poszczególne poziomy w grze to prawie na każdym można znaleźć jakiś mocny lub bardzo mocny pojazd lepszy lub znacznie lepszy od odpowiedników z innych nacji .

907 , T-22 Medium , Obj.430U , T-54 , Defender itd.

Można by wymieniać jeszcze sporo przykładów ale chyba wiadomo już o co chodzi .

A najlepsze że planują wprowadanie kolejnych maszyn – kolejne obiekty nr.1500100900 są w drodze .

Inna sprawa to balans i MM …

Vihrru

To nie jest ani ruska gra, ani ruski producent.

Janusz z Rotterdamu

A niby jaki jak nie ruski?? Rusini maja tak wyprane mozgi przez Wielkiego brata ze zatracili swoja tozsamosc i historie. Nie pamietaja z kim tworzyli przez setki lat kraj i przeciw komu szli ramie w ramie. Nie pamietaja o Orszy ale pamietaja o wielkiej wojnie ojczyznianej

Exor

Bo zmutowany pierotniak (czyt. Białoruś) jest tak bardzo się różni od Rosji…

mbstr

Biała ruś, czarna ruś, czerwona czy różowa, ruś to ruś. Ruski zawsze był, jest i będzie bezwględnym barbarzyńcą za nic mającym sobie jakiekolwiek zasady i honor.

Maniek

Pena w ciężkim gorsza od meda to kpina.

Kisiel

Niech sobie będzie faworyzowany, bo to w tej chwili dycha, na której wbijam biegłości 😀
A jeżeli chodzi o buffa, to oczywiście, przydałby się, ale mały. Pena standardowa jest OK, ale pena na goldzie niedomaga. Moim zdaniem zamiast ok. 300 trzeba mu dać 320, tak jak mają inne APCR-y w ciężkich dychach.

VanQuisch

Buffować gold ammo? Ja rozumiem, że możesz być słabym graczem ale prosić o buffowanie gold ammo?

lord

bzdury is7 na pewno nie jest faworyzowany bardziej s conqeror brytyjski ale na pewno nie is7 który odbija tylko wtedy gdy ktoś strzela na odczep się

Anonimowo

Jak by miał 265 peny i 320 na goldzie byłby o wiele lepszy

123

w takim razie dać mu 400 dmg na strzał , zamiast 490

GTX


Nie przesadzaj 265 pen?? – w moim mniemaniu powinna być na poziomie działa M62-T2 (IS-4) a przynajmniej działa M-51
@123
to co powiesz na temat działa M-51 w obj 750A ?? (większa pena większa alfa a celność tylko o 4-setne mniejsza) 😉

Mister_Who

Chyba, aż 4 setne. Jest to ogromna różnica

GTX

@Mister_Who
Fakt, jest to jednak duża różnica aczkolwiek w pierwszej linii nie jest jakoś specjalnie odczuwalna 😉

Tomek

Kiedyś było 260? I co Ty na to?