Rhm. Skorpion G i T14 w sklepie premium

Zamiast nowych czołgów premium, stary sprawdzony – Rhm. Skorpion G oraz ciężki prototyp Shermana. Pojazdy dostępne w trzech i dwóch zestawach.

Pora na prawdziwy rarytas w sklepie premium! T14 jest wyposażony w pochylony pancerz przedni i wieżę twardą jak skała, co sprawia, że przy odpowiednim ustawieniu wrażenie na tym amerykańskim bohaterze robią tylko najcięższe i najgroźniejsze działa. T14 rzadko można zdobyć w regularnej sprzedaży, co sprawia, że jest wyjątkowo rzadki.

  • Skorpion G i miejsce w garażu za 159,35 zł;
  • Skorpion G + miejsce w garażu + 7 250 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 240,61 zł;
  • Skorpion G + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 9 dodatkowych przedmiotów za 320,86 zł;
  • T14 + miejsce w garażu oraz 750 złota za 40,07 zł;
  • T14 + miejsce w garażu + 1 900 złota oraz 3 dodatkowe przedmioty za 100,25 zł;
  • Valentine II + miejsce w garażu oraz 30 dni konta premium za 39,89 zł;
  • Matilda IV + miejsce w garażu oraz 30 dni konta premium za 39,89 zł;
  • Matilda Black Prince + miejsce w garażu oraz 30 dni konta premium za 39,89 zł;
  • nie zapominajcie o jutrzejszej 75% zniżce na Valentine II, Matilda IV i Matilda Black Prince.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jakimasznick

Czy jest możliwość wymiany czolgu premium m4a1 revalorise na skorpiona g ? Byłbym wdzięczny za odpowiedz

BBKF

Nie niestety nie ma ponieważ Skorpion G nie jest w drzewku technologicznym.

Wróg Szczecinianina

O-I> O-Ho> Type 5 Heavy

No bo kto normalny nie kocha trolla?

Anonimowo

ja to O-HO bardzo lubiłem dzięki trolu co walił po 14 sekund miodzio

M

WZ-120-1FT> Strv S1> Skorpion G

ktosik

co lepsze matilda iv czy ta black prince?

Cinabun

Był moim ulubionym czołgiem przed zmianą na model hd a potem sie skiepścił wygląd u przestał mi sie podobac. Nadal praktycznie od razu osiąga maksymalna prędkość i problemy z penetracją są do wytrzymania byle unikać starć ze skątowanym kv1. Jesli ci się podoba to sobie kup bo czemu nie

ktosik

o ktorym mowa? 🙂
i tak 30 dni premki zawsze biore to jak jest mozliwosc wezme z jakas matilda tylko dylemat ktora… chyba sie skusze na matilde IV

Cinabun

Matylda IV jest szybsza i moim zdaniem ma lepsze działo, super opuszcza i ma małą wieże , bo Black Prince ma tylko 55 pocisków zadajacych 75dmg no i Black Prince ma wielką wieżę z Cornwella i mało co się od niej odbija

Anonimowo

Matylda IV jest ciężka w grze przez to, że pestki premium mają zaskakujące 102 mm peny. BP na AP ma 105 peny i na goldzie ok. 175. Więc jaka przyjemność w grze tankiem, który nie daje rady z niektórymiPoza tym granie tymi tierami przez weteranów, którzy opanowali zasady gry są co najmniej słabe. Nowi i noobki niech sobie siedzą i farmią podobnych sobie.

Kisiel

W tego T-14 to warto inwestować? Bo z wyglądu jest obłędny!

Tanker_783

Nie, nie warto. on jest taki sam jak Matilda 4, czyli 86 penetracji a i pancerz który jest dziurawiony przez czwórki z lepszą peną….

Cinabun

Chyba cie pogrzało ma 92 peny i na czworkach rządzi

Anonimowo

Czasy gdy T-14 był dobrym czołgiem już minęły. Z wszystkich 5 z ograniczonym MM najlepszy się wydaje się ciągle dostępny Churchil I. Pancerz ma tyle samo warty co T-14, ale po załadowaniu się pestkami premium po dach nie mamy większych problemów z żadnym innym czołgiem. Burgertank niestety na tym polu totalnie leży, a nie ma nic co by go ratowało. Pancerz szał robił kiedyś… jak się walczyło głównie z nowymi i było na topce.

T-14 brałbym tylko wtedy, gdy “niecnierobienie” w niektórych bitwach sprawiałoby mi fun.

Pan Literka

Churchill III ?

VER

zawsze jak czytam jaki to CH lll lepszy od innych piatek premium a potem wlasni siadam w t14 i wyobraz sobie jak wspomniales. zładowany do pełna goldem tez wszystko penetruje ;* a jak spotykasz ch lll t14 i obaj gracie bez golda to powiedzmy sobie w prost T14 zjada takiego ch bez wysialania sie na chowanie weak spota XD Mam nadzieje że zabardzo nie zrniłem cudzyh uczuć bo wiem ze każdy ma jakis tam sentyment czy cos..