Wieści z SuperTestu – Operacja Hermes

Jak podaje World of Warships Development Blog, trwają prace nad nowym evenetem – “Operacja Hermes” – bo tak się on ma nazywać, skupiać się będzie na walce o przeżycie pancernika wypełnionego złotem. Dewsi będą także testować punktowe zmienne warunki pogodowe.

W scenariuszu “Hermes” wprowadza się nową mechanikę gry. Lokalna pogoda będzie poruszać się po mapie i pomagać graczom chronić konwój statków załadowany złotem. Zmieniać się będzie w poszczególnych punktach scenariusza.

Lokalna pogoda będzie miała wpływ na okręty wewnątrz obszaru w następujący sposób: zmniejszenie dostrzegalność okrętów na powierzchni, z powietrza, z zasłoną dymną, zmniejszenie zasięgu widzenia i czasu dostrzegalność po wystrzale z głównych baterii (5 sekund zamiast 20 ), zwiększenie rozproszenie pocisków podczas strzelania do wrogich, które znajdują się w lokalnej strefie pogodowej, o współczynnik 1,5-2 razy większy niż normalnie.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments