Caernarvon Action X w obiektywie

Brytyjską premkę VIII poziomu można już spotkać na teście publicznym aktualizacji 1.0. Poniżej znajdziecie garść fotek z serwera testowego.

Dzięki ErixV 🙂

Kolejny etap rozwoju pojazdów projektowanych przez firmę English Electric w koncepcji “czołg uniwersalny” (FV200). Projekt przerwano na rzecz czołgu A41 (Centurion). Nie zbudowano żadnego prototypu.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
A_Lennon


Moje pieniądze, mój problem. G…. Tobie do tego czy kupie sobie kolejną premkę tą czy kolejną. Dają taką możliwość to ludzie korzystają, nie TY wydajesz PLN więc na cholerę się podpalasz. Gra jest dla wszystkich i to czy jadę premką czy czołgiem z drzewka technologicznego, to najmniej mnie obchodzi. Inna sprawą jest to, że najczęściej premkami 8 tieru grają dzieci z max 1k bitew i zero ogarnięcia w grze – wtedy Twoje pretensje mają uzasadnienie.

dretwy

“Projekt przerwano na rzecz czołgu A41 (Centurion)”, znając realia WoTa w grze będzie pewnie znacznie lepszy od Centka 😉

Nom

Przecież ten czołg nawet nie istniał na papierze. Wg wzięło prototypową wieżę z działem 20-pdr – co jest historyczne – z Centuriona i wsadzili na kadłub Caernarvona/ Conquerora. Prawdopodobnie byłoby to wykonalne w rzeczywistości, bo Caernarvon miał tę samą wieżę co Centurion Mk. II, ale jestem na 99,9% pewien że Brytyjczycy nie mieli czegoś takiego nawet w planach. Opis czołgu nie wiele mówi tak naprawdę, a pojazd ma mniej więcej tyle sensu co Tiger Schmalturm 😛

Nom

A już nie mówię o tym, że Karawan w WoT już jest lepszy od Centka, co jest oczywiście niedorzecznością 😀

.

Następny…w czym ci premii przeszkadzaja?

Anonimowo

Przeszkadzają pewnie w tym, że ich jest za dużo. Ja tam generalnie w tym problemu nie widzę o ile są to pojazdy dobrze zbalansowane (a nawet i to mi już zwisa, bo i tak głównie grywam 9 i 10 tierami). Niektórzy jednak, jak Gracz, zapewne chcieliby aby kontent gry się rozwijał, a twórcy ją rozwijali charytatywnie. Twórcy, w stosunku do graczy, dysponują szerszymi statystykami i są w stanie podjąć bardziej odpowiednie kroki, by gra się utrzymała i była w stanie zarabiać na siebie, twórców i rozwój firmy. A to chyba podstawa w każdej firmie, która jest nastawiona na zysk. No i wbrew opinii wielu płaczków, czy głosicieli teorii spiskowych… Ta gra jeszcze nie jest grą P2W. Gdyby taka była to by zdechła jak wiele innych tego typu produkcji. Chyba, że się mylę i ktoś mi przedstawi np.: 10 letnią grę P2W, która nadal trzepie ogrom kasy i ma nieprzerwanie ogromną społeczność graczy. Tibia z tego co kojarzę stała się kiedyś P2W i nie wyszło jej to na dobrze.

Nygs

WoT też powoli staje się P2W jeszcze tylko czekać aż dodadzą X premki i na randomach same premki będą zamiast czołgów z drzewka…

Anonimowo

A co niby świadczy o tym, że staje się P2W? Bo chyba nie to, że wprowadzają twarde czołgi, które można przebijać amunicją dostępną za kredyty? W pewnym momencie WG faktycznie balansowało na granicy P2W (Chrysler i Defektor), ale póki co odbili w tą właściwszą stronę. Generalnie jak ta gra stanie się P2W to w ***** graczy odejdzie, a tytuł w krótkim czasie zdechnie z wiadomych powodów. A to, że na randomie, na 8 tierach jest więcej premek… Czemu to niby ma szkodzić? Większość premek (oprócz wspomnianego Chryslera i Defektora) jest do rozbicia w ten sam sposób co ich odpowiedniki z drzewka. Czas generalnie pokaże jak WG poprowadzi. Ale wydaje mi się, że tam nie pracują idioci co by aż tak głupi krok podjęli, a zapewne większość frustratów, czy niedojd życiowych by tego pragnęła.

Anonimowo

Twarde czołgi mam na myśli ostatni patch, których ruszenie bez premium ammo jest trudne. Premki pozwalają strzelać z prem ammo i zarabiać, ale jak ktoś orientuje się w miarę w niuansach tej gry to może i bez konta premium i pojazdów premium dostępnych za realny hajs nieźle zarobić (choćby Pitolem z prostych misji co były rok temu, czy grając Twierdze na 6 tierach). No i P2W nie jest to, że ktoś za free XP przeskoczył do 705A. Sam sobie zbieram na moduły na zapas i póki co od tego zbierania mam ponad 300k wolnego XPa bez żadnych konwersji, a ostatnio gram głównie czołgami, które kiedyś wyexpiłem, czołgi wygrane z maratonów i kampanii klanowych (tu zwłaszcza w ruch idzie mój ulubiony ciężki med – FCM 50t). Nawet tak patrzeć to ostatni czołg jaki wyexpiłem to była TVP 50/51 ponad rok temu. I co istotniejsze. Gram bez premki, bo do zwykłej gry mi ono niepotrzebne.

Gracz

Wincyj premek luda kupujta bo to fajna gra jest!!!!!!