Lorraine 40 t w sklepie premium

Czołgiem tygodnia będzie nic innego jak amerykański T26E4 SuperPershing w zestawie z 30 dniami konta premium za 120,29 zł, a ponadto dostępna w trzech paczkach jest również Lorraine 40 t:

Francuski Lorraine 40 t to opracowany w latach 40. XX wieku czołg eksperymentalny, wyposażony w wieżę wahliwą oraz „nos szczupaka”. Nigdy nie trafił do masowej produkcji, mimo pozytywnych ocen w testach. Wersja czołgu z World of Tanks jest wyposażona w unikalny kamuflaż, który zmienia się na każdej mapie, dzięki czemu Lorraine jest prawdziwym kameleonem na polu bitwy!

  • Czołg + miejsce w garażu + załoga wyszkolona w 100% oraz 3x dodatkowy kamuflaż za 156,60 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + załoga wyszkolona w 100% + 3x dodatkowy kamuflaż oraz 4 dodatkowe przedmioty za 240,61 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + załoga wyszkolona w 100% + 3x dodatkowy kamuflaż oraz 10 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Ktoś wie kiedy lorr 40T znów będzie w sklepie ?

Jurodiwiec

Lorkę wylosowałem w maratonie noworocznym, super czołg, mój ulubiony w grze. Nie ma gry, żebym nie upolował czegoś.

MK

UWAGA! To nie jest załoga z BIA. To zwykła załoga wyszkolona w 100%.

Griven Warthog

Brać lorkę ludziska! Podziękujecie potem 😉

Szczecinianin

Kupisz ??

Anonimowo

Mam pytanie. Mam juz Lorke – jesli teraz kupie ten najwiekszy pakiet to dostane zaloge i dodatkowe bonusy plus 30 misji za zwyciestwa ? Ktos juz tak zrobil ? Lorrke kupilem kiedys z 15 misjami dla zalogi.

Anonimowo

Idac dalej, jesli wymienie teraz lorrke na inna premke w programie zamiany premek to powinienem normalnie po zakupie dostac ja od nowa ? Czy poprostu tylko raz mozna kupic dany czolg premium ?

Anonimowo

Jak kupujesz i masz czołg to dostajesz za niego rekompensatę + reszta śmieci z nim dostarczona. Jeśli wymienisz pojazd na inny i kupisz znowu pakiet – dostajesz znowu ten czołg.

Anonimowo

I nie polecam wymiany. Lepiej kupić drugą Lorkę i dostać pełną rekompensatę za nią, niż tylko połowa jej wartości i jeszcze koniecznie dopłacać do wymiany. Podstawy kalkulacji się kłaniają co nie?

Janusz z Rotterdamu

A co Ci podpowiada Logika??. Wyobraż sobie taką sytacje. Idziesz do sklepu i kupujesz słodkiego lizaka firmy X zjadasz go, ale chcesz jeszcze raz takiego samego,idziesz spowrotem do tego samego sklepu i ponownie kupujesz lizaka firmy X. Czy tylko raz mozesz kupic lizaka firmy X? Odpowiedz brzmi nie takze jesli pozbedziesz sie lorki przed zakupem jej ponownie to ja dostaniesz ze wszystkimi fantami

Anonimowo

Laogika nie zasze dziala jesli ma sie do czynienia z WG dlatego pytam.Upewniam sie czy juz ktos ta Logike poparl dowodami czy to tylko logiczne domysly.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.

Anonimowo

Jak czołg był kupiony za kasę to drugi raz go kupując dostaniesz jego równowartość w złocie plus inne graty z zestawu. Sam tak robiłem jak mało golda miałem a w ofercie pojawiał się czołg z zerowym braterstwem 😛