Wersja 1.0 – ustawienia korekcji Gamma

Od teraz w World of Tanks 1.0 będziemy mogli zmienić gammę wyświetlanego obrazu co pozwoli nam na wprowadzenie optymalnych dla siebie ustawień 😉

Ustawienia korekcji Gamma.
Czołgisto! Dla poprawy wyświetlanego na ekranie obrazu zmień ustawiena korekcji Gamma już teraz!

Korekcja Gamma.
Przesuń suwak tak, by tło i logo były tej samej jasności. Odległość od ekranu powinna być taka, by detale logotypu były ledwo widoczne.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

6 lat ciężkiej pracy i wprowadzają taki feature.
Czuje, że zatrudnienie google translatora jako programistę było dobrym wyborem.

Iceman

Nosz prawie spadłem z krzesła, jakiesz to odkrywcze, nowoczesne technologie w praktyce można nawet rozjaśnić lub przyciemnić. Szok poprostu szok i zajęło im to zaledwie kilka lat. Wow to mało powiedziane, poprostu full wypas jak jeszcze wymyślą sposób na pisanie dużymi i małymi literami to dostaną nagrodę innowacyjnej gospodarki.

PolskaDlaPolaków

ty byś to robił całe życie

NewMulti2kPornoGames

Czym to różni sie od tego co mamy obecnie?

rzeźnik

gry z 2000 roku też miały taki ficzer

brawa dla wugie za P O T Ę Ż N Y postęp i innowacyjność

PolskaDlaPolaków

to niebyło ci potrzebne w WoT

super

WOOOW no k*** jaki wypas! WERSJA 1.0 TEGO WYMAGA! Wspaniałe WG!

dd

wszystko po kolei masz?

PolskaDlaPolaków

chyba raczej nie

super

Bo zajęliby się potrzebnymi rzeczami jak np, system ANITYCZITOWY, którego NIE MA, a nie wprowadzali korekcję gamma jak by to był sukces roku K*** xD śmiecha na sali xD korekcję gamma to sobie kazdy moze nawet zrobić przez ustawienia w oprogramowaniu karty graficznej. Pewnie w weersji 0.9.323232 wprowadzą ZEGAR do garażu! WOOOW to dopiero będzie WYPAS!!!

hary76

Drogi kolego niestety albo stety wymaga.W starym wocie dawałem rady grać z kumplami po kilka godzin.Na Piaskownicy po godzinie grania odrazu piekły mnie oczy wraz z łzawieniem, jaskrawości tego gówna ala MAPY HD spowodowało już na RU hejt na nich.I co zrobili debile z wg !? Dadzą ci ustawienia i *********…….Ta firma jest po prostu pierdolni……….Gra o zarysie wojennym została pokolorowana ,sprzedana casaulom.Shit goni shitem w tej grze.

Anonimowo

A ty jak debil bezmózgi dalej pogrywasz w grę, która cię wnerwia… Typowy Hary76.

Vihrru

Wow.