Bitwy rankingowe opóźnione

Krótka notka dla osób, które z niecierpliwością wyczekują nowego sezonu Bitew rankingowych. Na rosyjskim portalu pojawiła się informacja, że nowy sezon rozpocznie się nieco później, aniżeli wydanie aktualizacji 9.22. Początek sezonu zostanie ogłoszony w osobnym artykule (start zakładano na 7 lutego). Tak więc cierpliwości 🙂

Nowy sezon będzie składał się tylko z jednego etapu – teraz to tylko 21 dni i 15-stopniowa drabinka do zdobycia. Stopnie 5, 10 i 13 zapewnią Wam specjalną osłonę przed utratą stopnia w przypadku porażki. Nagrody również zostały wzmocnione: osiągnięcia 9. stopnia zapewni Wam 1500 obligacji, a na wyższych stopniach czekają jeszcze większe nagrody.

Stay tuned!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Arendżi

No, no może w końcu uzbieram na moje pierwsze ulepszone wyposażenie…

Anonimowo

Lub na czołg specjalny X tieru

Aa

Gdzie to właśnie się znajduje? Można gdzieś w to wejść i zobaczyć ile obligacji potrzeba? Pozdrawiam, (dopiero wróciłem do gry po dłuższej przerwie i jeszcze nie do końca wiem co tu się dzieje)

Szczecinianin

W garażu masz ilośc obligacji przy kredytach a ilość potrzebnych obligacji na wyposażenie masz w wyposażeniu 🙂