Otwarty tydzień w Total War: ARENA!

Otwarty tydzień w Total War: ARENA!
Nowi gracze, którzy dołączą do walki zyskają dodatkowe bonusy, a dla wszystkich dowódców uruchomiony został program “Nieśmiertelni”

Wargaming Alliance i Creative Assembly ogłaszają, że od dziś aż do 12 lutego każdy zainteresowany gracz może dołączyć do zamkniętej bety Total War: ARENA i wziąć udział w epickich starciach. Nowi gracze, którzy użyją kodu otrzymają 500 złota i 7 dni konta premium. Uwaga – kod jest ważny jedynie do 5 lutego.

Dla wszystkich graczy przygotowany został program „Nieśmiertelni.” Dzięki niemu, za udział w grze można otrzymać fantastyczne nagrody, takie jak unikatowe opcje wyglądu jednostek, dodatkowe doświadczenie, srebro i wiele innych. Szczegóły programu dostępne są pod tym adresem -> https://totalwararena.net/pl/latest-news/latest-news/we-could-be-immortals/

„Otwarty tydzień to idealna okazja, aby dołączyć do gry w ostatnim etapie zamkniętej bety,” mówi Gabor Beressy, dyrektor gry Total War: ARENA w Creative Assembly. „Cenimy opinie graczy, a program Nieśmiertelnych to świetna okazja, aby nagrodzić wszystkich za udzielane wsparcie.”

„Zawsze staramy się dołączyć więcej graczy do Total War: ARENA,” dodaje Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance. „Teraz nowi gracze mają szansę łatwo wejść do gry i dobrze się bawić poznając głębsze mechaniki rozgrywki od bardziej doświadczonych kolegów.”

Total War: ARENA zaprasza graczy do poprowadzenia legendarnych przywódców znanych z kart historii, takich jak Leonidas ze Sparty, Juliusz Cezar czy królowa barbarzyńców Boudica. Twórz armie, prowadź je do chwały na historycznych polach bitew. Unikatowe połączenie walki na bliski dystans, artylerii i kawalerii daje duże możliwości taktyczne.

Cały postęp w zamkniętej becie będzie zresetowany z chwilą osiągnięcia przez grę statusu otwartej bety. Jednakże, pozostawione zostaną wszystkie nagrody zdobyte w programie „Nieśmiertelni”. Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie internetowej -> https://totalwararena.net/pl/

Ź: Informacja Prasowa

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nikos

To 500 golda i 7 dni premki jest wspólne z WoT?

grekus

Cos sie zmienilo w ciagu ostatnich 2-3 miesiecy czy nadal taka sama kupa?
Nie wiem czy jest sens instalowac ponownie :>

Wlohaty

Nadal jest taka sama kupa. Prawie co bitwę jest 2-3 afk-owiczów co przy 10 osobowych drużynach jest katastrofą.
Ogólnie gra jest nudna bo dowodzimy tylko 3 oddziałami i o żadnej taktyce nie ma mowy, a co gorsze sojusznicy często więcej przeszkadzają jak pomagają.
Przemęczyłem się do 6 poziomu i znudziło mi się.
Jeżeli ktoś w becie doszedł do wyższych poziomów to po resecie nie wiem czy będzie chciało mu się zaczynać wszystko od nowa!

X

6 tier czyli przegrałeś z 300 gier I w każdej ktoś był afk? proszę o jakieś dowody, mam jakieś 800 gier i jakoś tak tego nie odczuwam.
Po za tym sam zaznaczyles ze strata jednej osoby w grze to katastrofa a pozniej mowisz ze jedna osoba nic nie znaczy zdecyduj sie.